Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti is féltetek...

Lányok, nők! Ti is féltetek attól, hogy nem lehet gyermeketek?

Figyelt kérdés
Ha már van, akkor természetesen akkor, amikor még nem volt.

2017. okt. 6. 20:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Csak attól, hogy nem lesz kinek szülnöm. Próbálkozás elején persze tudtam, hogy sokan nagyon sokáig próbálkoznak és egy kis félelem volt bennem, hogy nehogy mi is így járjunk.
2017. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Féltek*
2017. okt. 6. 21:03
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Amikor már majdnem 14 éves voltam és még nem volt vérzésem, körülöttem minden osztálytársnak igen, a családban 11-12 volt az átlag előtte... na, akkor megijedtem, hogy mi lesz velem, valami nem stimmel, és lehet, nem lehet gyerekem sem? Aztán eljött az én időm is :) Ja, és azóta 3 gyerekes anyuka vagyok.
2017. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2017. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mivel a doki közölte, hogy soha nem lehet közös gyerekünj a párommal, lombikkal sem. Tévedett.
2017. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor már 2 éve próbálkoztunk hogy teherbe essek. Csak természetes módszerrel próbálkoztunk, orvoshoz nem mentem ezzel kapcsolatban, de akkorra már nagyon el voltam keseredve, főleg miután neten utána olvasgattam, és azt írták egyik oldalon hogy fél év sikertelenség után kell elkezdeni aggódni, ami nekünk meg már jócskán megvolt ugyebár. De azután végre egyszer csak sikerült. A második gyereknél már időm se lett volna ezen agyalni, de ő meg első próbálkozásra sikerült.
2017. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem most van ilyen időszakom, nemrég operáltak méhen kívüli terhesség miatt, jobb petevezetőt eltávolították. Első babánk lett volna. Leginkább az most a legnagyobb félelmem, hogy újra át kell élnem ezt a borzalmat/veszteséget, és utána már csak a lombik jöhet szóba.
2017. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Én soha nem akarok gyereket, de amilyen szerencsém van, tuti azon nyomban besikerülne, ha nem vigyáznék. Szívesen cserélnék egy olyan nővel, aki akar és nem lehet neki.
2017. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem, feltételezem, olyan vagyok, mint anyám,aki 39 évesen kb. azonnal teherbe esett. Úgy tűnik, elörököltem a családi géneket, pont ezt ne?

Aztán persze ki tudja, de semmi értelme félni.

S inkább attól félhetek, hogy a feltételek nem lesznek meg addig :( Bár nem biztos, hogy muszáj gyermek, de azért mégis nagy kaland lenne, a párom is remek apajelölt...

2017. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem, attól féltem hogy lesz
2017. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!