Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném biztonságossá...

Hogyan tehetném biztonságossá a főzőlapot? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Lassan totyogós korba lép a kislányom, a problémám viszont, hogy nappali és konyha egybe van. A főzőlap gombjai olyan könnyen fordulnak, hogy kapcsoltam már be véletlenül magam is, mikor kicsit nekisurlódtam jövet-menet. Mert az ok, hogy a hátsó két lapon fogok főzni, de a kicsi is simán be tudja kapcsolni. Van valakinek ötlete?

2019. ápr. 3. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Cseréld le indukciós fozolapra
2019. ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
2019. ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
74%
Nekem biztonságérzetet adott a jàróka ( de lehet babakaràm is), mert oké, h a gyereket nem hagyod felügyelet nélkül, de lesz olyan, h muszàj, mert mondjuk wc- re mész. Akàrki akàrmit mond, sokan ebben tök lazàk, szerintem a legbiztonsàgosabb az, ha nincs szabadlàbon egy pici gyerek akkor, ha a szülő pàr percre nincs jelen.
2019. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Babakarammal levalasztottuk.
2019. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!