Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viszonyulsz, ha valaki...

Hogy viszonyulsz, ha valaki érzelmileg zsarolni akar?

Figyelt kérdés
Ez a leggusztustalababb dolog,amit valaki tehet a másikkal. Mit kezdesz vele,ha olyan mondatot hallasz,ami erre utal?

2018. nov. 11. 13:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Letojom.
2018. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmondom, hogy ezt érzem, és ezzel nem közelebb, hanem távolabb sodor magától és a konfliktus megoldásától is, vagy kilépek a szituációból és mellőzöm a társaságát.
2018. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom neki, hogy ezzel nem fogja elérni a célját, és ignorálom a zsarolását.
2018. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy exem, azt mondta ha nem megyek vissza, megöli magát, bevesz egy doboz altatót. Kiröhögtem. Egy hét múlva újra felhívott, hogy volt orvosnál, szar a szíve, úgy néz ki nem él már sokáig. Kiröhögtem. Ennek már tíz éve van, azóta két gyereke van meg felesége, és makk egészséges.
2018. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Először megmondanám neki, hogy ez nálam nem fog működni, és ha nem hagyja nagyon gyorsan abba, akkor a lehető leggyorsabban kizárnám az életemből.
2018. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%
Én nem is értem ezt az érzelmi zsarolást, hogy lehetne valakit zsarolni érzelmileg?
2018. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
én is csak röhögni tudnék rajtuk, már csak azért is mert a nem létező erzelmeimre akarna hatni 😔😔
2018. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha mást zsarolnak érzelmileg próbálom az áldozat figyelmét felhívni rá (hamar felismerem az ilyet)

Ha engem zsarolnak érzelmileg feltétel és ellenvetés nélkül engedelmeskedem mint egy bolond. Az emberek emiatt hülyének is szoktak nézni általában és azt hiszik nem tudom mi ez. A baj az, hogy tudom, de mégsem bírok uralkodni magamon. Engem sajnos ezzel neveltek, kicsi korom óta bűntudatot keltettek bennem minden apró hibámért és ez megnehezíti az életemet. Pl nagyon nehezen hagyok ott munkahelyeket ahol nyilvánosan kihasználnak, zsarolnak érzelmileg, pénzösszegek mennek rá arra, hogy megvásároljam emberek elfogadását és békéjét. Rengeteg lenyelt méreg és vélemény, hogy megfeleljek, pluszba melózás jófejségből stb. Rossz dolog ez, nem kívánom senkinek

2019. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Engem tudtak lelkileg zsarolni, de eddig csak 1 ember.

Most egy ember megint meg tudná tenni, de nem teszi.

Csak az tud engem lelkileg zsarolni, aki túl közel áll hozzám.

2019. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
alapjáraton le tudom rázni, meg hamar felismerem... de úgy néz ki, hogy páromtól elviselem és kínlódok, mert valahogy mindig sajnálatot tud kelteni bennem... énmeg hülye módon segíteni akarok és marhára visszaél vele
2019. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!