Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintem mióta a pipettás...

Szerintem mióta a pipettás D-vitamin cseppentő van, félreérthető az adagolás. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


A Vigantol idejében nem volt ennyi baj a túladagolással.

Úgy gondolom, meg kéne vizsgálni a terméket is, nem félreérthető - e a pipetta.



2019. ápr. 7. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Egy csepp minden formában egy csepp.
2019. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csepp nem egyenlő azzal, hogy egy cseppentőnyi. Szégyen hogy egyesek nem tudnak egy betegtájékoztatót értelmezni.
2019. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem félreérthető, más kérdés, hogy milyen ostoba emberek vállalnak gyereket, hogy ennyit se tudnak értelmezni.
2019. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem


Egyébként mit jelent,

Hogy "Vigantol idejében"?


Lányom most is azt kap

2019. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként elég egy harmadikos szintű értő olvasás ahhoz hogy az ember tudja akármiben van, az egy csepp nem pipettányi/cseppentőnyi. Szerintem abszolút nem félreérthető.
2019. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű. Egy csepp. Az azt jelenti, hogy egy csepp. Nem egy pipettányi.

Más kérdés, hogy a sok analfabéta nem tud értelmezni egy egyszerű utasítást.

2019. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem még pont erről van szó, hogy félreérthető, összekeverhető, ha valaki erősebben megnyomja, nem jön ki máris több csepp?
2019. ápr. 8. 18:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is Vigantol van (férjem gyógyszerész), viszont ez nem támogatott már, úgy tudom
2019. ápr. 8. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha erősebben nyomom és több megy kidobom és cseppentek megint. Nem értem mi a félreérthető ebben. Egy csepp az egy csepp. nem Cseppentőnyi hanem cseppnyi.
2019. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vigantol eddig sem volt támogatott, csak receptköteles. Ettől függetlenül én továbbra is ezt veszem, nem mintha a másiknál nem tudnám mennyit jelet egy csepp...
2019. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!