Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminàció elött Clostilbegy...

Inszeminàció elött Clostilbegyt + Bemfola adagolàs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Inszem elött àllok és Clostilbegytet és Bemfolàt irt ki az orvos. Igazàból màr annyit agyaltam rajta, hogy is fogom elkezdeni szedni, hogy màr teljesen összezavarodtam. Ebben kérném a segitségét annak, aki hasonló stimulàló szereket szedett! Az orvos azt mondta, hogy a 3. cn kell elkezdenem a Clostit, 2x1-et. Ez rendben is van, az 5.,7.,9.,11. napon Bemfola injekciót kell hasznàlnom. Ezek szerint az 5. és a 7. napon Clostit is és Bemfolàt is hasznàlok? Ebböl nem lehet baj? Mi a tapasztalatotok? Nektek hogyan kellett szednetek? Köszönöm mindenkinek, aki ir! :)
2018. nov. 2. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én lombikos voltam, de bemfolát szúrnom kellett más szurival. Úgy tudom a closti-t folyamatosan kell szedni a peteérés serkentéséért. Szóval a 3.naptól minden nap closti, az 5.naptól pedig kétnaponta emellé még szúrsz egy bemfolát is.

De ha össze vagy zavarodva, telefonálj be, megmondják a recepciósok is biztosan.

2018. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Úgy csináld ahogy az orvos mondta. Ha nem mondta, hogy az injekciós napokon ne szedd a clostyt akkor vedd be aznap is,végig kell szedni az adagot
2018. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszt, sokat segitettetek, megerösitettetek! <3
2018. nov. 2. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2018. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem epp stimulalnak, de nem inszem, mert apa rendben van, sima idozitett egyuttlettel. Closti+meriofert szuri. Van 2 nap, amikor mindkettot kell alkalmazni. Felirtam, tuti jo. Asszisztenst is megkerdeztem. Hetfon megyek kontrollra, megirom, ha gondolod, mi lett belole. :)
2018. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös vàlaszoló! Szoritok neked, hogy sikerüljön. :) vàrom, hogy irj!
2018. nov. 2. 22:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Koszi! Jelentkezek. :)
2018. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 erett tuszom volt, ma megis megjott. Epp osszetortem. :( Orvossal konzultalok, hogyan tovabb. Neked van jo hired?
2018. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnàlom. Ez hànyadik inszeminàciós próbàlkozàs volt? Fel a fejjel! A 3. injekciónàl tartok. Holnap hivom a dokit, hogy mikor tud megnézni uh-on.
2018. nov. 18. 20:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Stimulàciós hónapot akartam kérdezni, hogy hànyadik volt? Biztos a dokid elmondja, hogy milyen lehetöségek vannak. Aztàn ki tudja, lehet hogy végül spontàn összejön, mikor nem is szàmitasz rà! <3 irj majd, hogy a dokid mit javasolt!
2018. nov. 18. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!