Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nincs peteérése, az az...

Akinek nincs peteérése, az az ovu tüneteit sem érzi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hogy jöttetek rá, hogy nincs peteérésetek?


A szokásos tünetek megvoltak? Már akinek vannak persze. Szurkálás, vagy görcs, méhnyak magasság vagy nyák.


Szóval lehetséges, hogy ezek mind megvannak és mégsincs ovu?


2019. ápr. 8. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció=peteérés
2019. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És?


Bocsi, ha félreérthető voltam. Én tudom mi micsoda. Én csak azt nem tudom mit érez az, akinek nincs peteérése.

2019. ápr. 8. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van peteérésem, de soha nem éreztem, pedig 16 éve menstruálok. Nem törvényszerű.
2019. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs peteérés akkor hogy lenne már tünet?!
2019. ápr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hormonok miatt pl. Szóval ugyanúgy ahogy a menstruációt megelőző tünetekre is van példa menstruáció nélkül.


Ezért nem tudom, hogy ha a peteérés jelei megvannak, akkor biztosan meg is történik vagy úgy, mint a menstruációnál, nem lehet tudni.

2019. ápr. 9. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy menzesz jellegű tünetek vannak, de semmi nincs. Se menzesz se terhesség.

Ha nincs ovu, nincs tünet sem.

Illetve ha van, az lehet csak azért van mert pszichésen bebeszéli az illető magának.

2019. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm akkor megnyugodtam :)


Részemről pattanások és tojásfehérje szerű nyák van peteérés idejében szóval akkor biztosra veszem hogy megtörténik :)

2019. ápr. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!