25 évesen saját ház?

Figyelt kérdés

Üdv!


Röviden: a jövőbeli terveim között az első az, hogy legyen egy saját hazám! Ez a tervem garantáltan sikerülni fog!

Most jelenleg keményen dolgozok, hogy egy számomra tökéletes hazát építsenek!

Én falusi vagyok, nos mint minden faluban itt is, pletyka megy szájról-szájra!


•nem szeretném azt hallgatni, hogy

kölcsön pénzből építem majd meg a hazát, vagy ri***kodásból,vagy hogy minden nap 5-6 vénlány elmegy a ház előtt csak azer, hogy jól szemügyre vegye a hazát, kb 10 szer elmegy majd a ház előtt!!


Röviden ennyi a tervekről!

Családot szeretnék, gyereket stb, de nem vágyom férjre!!!

A szüleim, családtagok nem igazán képesek(mentálisan terheltek) vigyázni egy gyerekre!


Itt fellép néhány probléma! Az első: ha készen lesz a ház, stabil munkahely meg hasonló apróságok.. megoldható az, hogy terhes legyek férfi nélkül? Mármint szexuális úton!

Vagyis olvastam bizonyos oldalakon, hogy lehet, ha minden ok!

A második: abban a 3 évben amíg itthon leszek a picivel, ki tudna segíteni?

Tudom, hogy van dadus, de ők besegítenek a házkörüli teendőkben?

Ha nem, akkor van olyan bérelhető ember aki igen?

A harmadik: a gyámhatóság ugrik e a témára, hogy egyedül nevelem? - esetleg el is vehetik tőlem a picit?-


Én mindössze csak boldog szeretnék lenni, egyenlőre férj nélkül de, hogy mit hoz a jövő?! :)

Igaz ezek csak egyenlőre álmok, de a hazát azt komolyan gondoltam!!

Ti hogyan oldanátok meg ezt a problémát? — vagy feltétlen kell egy férj— hisz mi lesz, ha nem egy apa típust fogok ki?— megannyi esetet olvastam, hogy majd halálra verte a férj a feleséget!!!

Ezzel a témával kicsit sietni szeretnék, mert az idő ellenem van!



2019. ápr. 8. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nemsoká átkerül a kerdésed a jó kategóriába. Ejj, mit fogsz ott kapni az igazi anyáktól. 🤔🤣🤣
2019. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked nem lesz férjed, akkor a kur***vaisten, hogy nem fogod otthon vakarni a se**ggedet 3 évig.
2019. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én miért lennék terhelt mentálisan?

Nekem semmi bajom, jelenleg sulizok és dolgozom. Anyámékhoz csak hétvégenként megyek haza.

Anyám és a testvéreim, a munka miatt vannak ki, épp ezét támogatom őket pénzzel!

Én 20 évesen több hátbaszúrást kaptam az élettől, halál a családban, barátok akik kihasználtak és megaláztak mint egy rongyot...de mégis úgyérzem, hogy képes vagyok többre! Ezért kitűztem bizonyos célokat, amik most bizonyos kérdéseket vetettek fel.

Tudom hogy hogyan lesz a gyerek, de nem vágyom együttlétre egy "férfival".

Nem a faluban dolgozom, van több mint 30 millióm, ami épphogy elég, hogy a ház felépüljön, de az a bizonyos berendezés!

Nem értem, hogy miért kell egy embernek ennyire negatívnak lennie és mindenre csak negatív megjegyzése legyen.

Arról én nem tehetek, hogy azok az úgymond "férfiak" akikkel együtt voltam, nem feleltek meg az átlagnak!

—agresszív, iszákos, drogos, megüt egy nőt(engem), gyerekes, olyanok akik semmi érzékük nincs egy női szívhez—nos egy ilyenhez menyjek hozzá?

Ennyi negatív embert?! Csak azért mert 20 éves vagyok rögtön nyakamat veszitek?

2019. ápr. 8. 19:01
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Most már fix hogy fals az egész kérdés.
2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Miért? Ja már tudom a 30 milliós dolog miatt.
2019. ápr. 8. 19:13
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mit dolgozol?
2019. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Te melyik bolygóról jöttél? Baromi szédült vagy, amíg nem tudsz kicsit földhözragadtan gondolkodni addig ne tervezgess...

Amennyiben troll vagy, nem szóltam..

2019. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy egy normális választ is kapj erre a groteszk kérdésre:

Szerintem haladj szépen sorban.

1. A pénzedet őrizd meg. Ne adakozz, ne segíts másokon, gyűjtögess.

2. Számolj vele, hogy már most sem elég 30 millió egy normális ház felépítésére, főleg ha telket is kell venni. 3-4-5 év múlva pláne nem lesz elég. Inkább vegyél egyet és újítsd fel teljesen a pénzből saját igényedre, így nem centized ki a költségvetésed.

3. Majd ha a második pont kész, akkor kezdhetsz családon, meg gyereken gondolkozni, addig még sok víz lefolyik a Dunán, kár előre agyalni, főleg ilyen stílusban.

2019. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

Tehát 20 éves korodra, kemény munkával összegüriztél 30 milliót :D Csak nem a Mészáros lánya vagy vagy ilyesmi? :D :D

16 éves korod óta volt havi 625.000 nettó bevételed amit félretettél, + ezen felül egy kicsi a megélhetésre :D


A faludban, az agyilag zokni szüleiddel :D


Kisfiam, menj vissza játszani a pöcörőddel az udvarra, egyed a bogarakat, ne itt fáraszd a dolgozó népet.

2019. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
82%
Jól gondold meg, hova akarsz építkezni. Egy 30 milliós ház nem ér majd 6 milliónál többet, ha egy faluban épült fel.
2019. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!