Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 35-40 évesen milyen ingatlanba...

35-40 évesen milyen ingatlanban éltek? Bérlitek, vagy saját? Hitelmentes, vagy hitellel terhelt? Ha saját, kaptatok segítséget a megvásárlásához, vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha így halad az ország, bérelni fogom. :D Egyszerűen sosem marad egy petákom se, hogy félretegyem, ha hitelt veszek, még a gyerek is azt fogja nyögni nyugdíjasnak...
2013. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nekem - anno - könnyű dolgom volt. Az önkormányzat eladta fillérekért a lakást, amiben laktam, és igen magas összegért el tudtam adni, már mint saját tulajdont.

Azóta kertesházas övezetben lakom, tehermentes sajátban.

2013. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajátépítésű ,kertes, hitelmentes. 90% önerő.
2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját. 17. kerület, 803 nm telek, 55+30 nm ház, 10,5 M ft volt tavaly, igaz rá kellett költeni szülői segítséggel 10 milliót. Most tipp-topp, 30 évig csak festeni kell belül néha. Évente félre tudtam tenni rá 1 milliót.
2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, 60% önerő, 40% szülői segítség.
2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez igen! Mindenkinek gratulálok. És ne keseredjen el senki, így az első válaszadó se, majd csak alakul valami... Nekünk is "saját" s ház, de nagy hitellel sajnos.
2013. szept. 2. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es. 3-as v ok. Nem biztos az ! Anno emlékszem amikor a szüleim ki voltak akadva,hogy mennyit gályáztak,Nélkülöztek, a hitelmentes házért. Mások felvették a nagy hitelt,mellette jól éltek, és egyszer csak jött egy korszak,hogy aki 1 összegben visszafizeti az 50 % hitelét ,annak a másik 50% elengedik.Hát így is történt, ki járt jól ? És már most is rebesgetik ,hogy lesz valami nagyarányú rész eltörlés,még a végén megint jól járnak a hitelesek.
2013. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy albérletre is kifizetnek havi 50-100 ezret, akkor egy lakást full hitelre venni és 20 év alatt kifizetni sem olyan vészes - főleg, hogy utána 100% saját tulajdon lesz. Én féltem felvenni hitelt, ezért inkább kivártam, hogy összejöjjön annyi pénz, hogy egybe kifizessem. Lakható lett volna felújítás nélkül is, de szerencsére a szüleim segítettek, pedig nem örültek a költözésnek. Így most van 2 tehermentes házunk.
2013. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!