Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen öblítőt használ?...

Ki milyen öblítőt használ? Hamarosan baba lesz, és arra vagyok kíváncsi, hogy ti milyen öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Lenor kizárva, allergiás vagyok rá. Viszketek tőle, és ekcémás lesz a bőröm. Ez a húgomra is igaz. Kíváncsi vagyok, nektek mi vált be. Illetve ti külön mossátok a baba ruháit a tiétektől?

2018. okt. 16. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyuttmostuk/mossuk, kezdetben Ecover oblitovel, de mar a mosodion is gondolkoztam.
2018. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Frosch baby.

Isteni illata van, van hogy boltba random megszagolom hogy emlékezzek rá most már nagy a fiam.. Mikor eladtam a ruháit több vevő is kérdezte mivel mostam ki hogy ilyen jó illata van.

Na de lényeg hogy nem allergizált pedig érzékeny bőrű a kisfiam.

Külön mostam neki kb 10 hónapos koráig, onnantól már ő is a földön mászott-kúszott.

2018. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persil gelt hasznaltam, oblito nelkul.

Minel kevesebb a vegyszer, annal jobb.

2018. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fent említett termékeknek pedig utána olvasok. :) Van olyan estleg akinek a párja olyan helyen dolgzik ahol azért piszkosabb lesz a ruhája? (Gyár vagy üzem) Gondolom attól teljesen külön mosátok?
2018. okt. 16. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Autószerelő a férjem, természetesen nem mosom össze az olajos ruháit a mieinkkel, nem hogy a babáéval.. 2-es voltam
2018. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Modoparfummel oblitek, a ruhákat együtt mosom. A férjem építészmérnök, a munkásruhákat kulon mossuk.
2018. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Lenor sensitive-et használok, de neked ez kilőve. Coccolino sensitive-nek jó az illata, a Silant nem szeretem.

A férjemnek is eléggé koszos, poros, olajos a munkásruhája, bele sem rakom a mosógépbe, erre van külön egy régi mosógépem kint, abban mosom.

2018. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A cocolini illatra nagyon bejött, szerintem első körbe megpróbálom azt egyenlőre csak a saját ruháinkon. :)
2018. okt. 16. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak Tomi mosógélt használok születése óta. Ahhoz nem kell öblítő. 2.5 éve használom,sosem volt vele baj.
2018. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit nem mosnek együtt az en polommal sem, azt nem mosom ossze a gyerekevel. Egyebkent oblitot, mikor milyet hasznalok, ha hasznalok. Egyszer mostam cska kulok a gyerek ruhait, mielott megszuletett es kimostam az összest. :D
2018. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!