Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon az...

Miért akadnak ki azon az emberek ha egy nő amiatt is nem szül gyereket mert félti az alakját?

Figyelt kérdés
Ha egy nő nem akar gyereket, több okból persze, de viszont a fent említett indok IS szerepel köztük az miért olyan elitélendő?

2019. ápr. 9. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
*be kéne linkelni piszkafa es formás csajokat hogy mégis melyik a vonzobb.
2019. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

En nem akadok ki emiatt es nem itelek el senkit ilyen miatt, siman azt gondolom, hogy ez az erv hulyeseg es mas van a hatterben, de erre fogja. Ha valakinek ennyire fontos az alakja, akkor nyilvan tesz is erte, hogy az jo legyen, ha pedig tesz erte, akkor a szules sem fogja meggyotorni.

Ha nem tesz erte, csak orul neki, ami van magatol husson evesen, akkor veszett ugy az egesz, mert elobb-utobb ugyis elvesziti a formajat, alakjat, feszesseget a kora es az eletmodja miatt.

Nekem 3 gyerekem van, fiatal sem vagyok mar, a hamadikat nemreg szultem es nincs gond az alakommal. Teszek is erte, hogy ez igy legyen es ami romlott az elmult 20 evben, amiota felnott no vagyok, az a korom miatt van es akkor is ilyen lenne, ha egyet sem szultem volna.

Csak korbe kell nezni, nagyon sok csinos anyukat latni es nem igaz, hogy minden gyermektelen 30-40-50 eves no bombazo.

Szoval szerintem ez csak egy kifogas es az a no valojaban meg nem akar gyereket, amivel nincs is gond, nem kell minden nonek szulnie, csak azert, mert van petefeszke es mehe. Aki nem akar, ne szuljon, de minek fogja masra? Azt nem ertem...

2019. ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert szeretnek az emberek mások magánügyében kotorászni. Teljesen mindegy, hogy ki miért nem akar gyereket, ez az ő dolga. Ha az alakja miatt, hát amiatt, ha a kötöttség miatt, akkor amiatt.

Ideje lenne elfogadni egymást és beszólogatás, valamint megvetés helyett tiszteletben (!!) tartani más véleményét.

Én sem akarok speciel gyereket, aminek milliónyi oka van és igen benne van az is, hogy féltem az alakomat, mert bár rendszeresen edzem, sosem vagyok magammal elégedett, némileg önértékelési problémáim vannak! Ezen egy szülés csak súlyosbítana. És egyébként attól is félek, hogy megviseli a szervezetemet, a testemet és ez elborzaszt. Ennek soha nem tenném ki magam, és aztán? Ez csak egy ok a sok közül, de szerintem hót mindegy, hogy miért nem akar szülni valaki. És a mögött, h félti valaki a testét, lehet más ok is, ami miatt így érez, mint nálam pl az h elégedetlen vagyok a testemmel és mindig azt érzem fogyhatnék/formásodhatnék még. Szóval nem kell ám egyből ítélkezni és fujjogni!

2019. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Én sem akadok ki rajta, meg nem ítéldm el, mert ez az ő dolga, az ő teste, de nem árt tudni, hogy terhesség alatt nem mindenki hízik.
2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem érdekel. Semmi közöm mások méhéhez, csak az enyémhez.

Számomra az is kellemetlen, ha valaki ezt kéretlenül megosztja velem, vagy neadjisten egy harmadik személyről mond el ilyen infót.

2019. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

En azt nem értem minek kell ezt megindokolni. Nem akarok aztan csá.


(nekem van ketto is, aki ugy erzi nem szeretne /kicsit is ugy erzi/ az ne vallaljon es ne magyarazkodjon, nekem ez a velemenyem)

2019. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Manapság semmi sem elítélendő mindenki úgy él és hal ahogy őneki a legjobb.

Az alakod a természettől kapod, a szülés ezen változtatni különösképpen nem fog.

Ha Claudia Schiffernek születtél akkor 3 terhesség után is olyan maradsz, magas, inas, vékony.

Ha pedig alacsony, lottyadt testtel vagy megáldva szülések, terhességek nélkül sem lesz belőle Victoria's Secret modell.

Amúgy a Victorias Secret modellek többségének is van 2-3 gyereke és a hosszú lábai, karjai lapos hasa megmaradt.

2019. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért akadnak ki ezen az emberek, szerintem ez IS egy nagyon jogos érv. Nem minden nőnek éri meg tönkretenni magát és a testét egy gyerek miatt. Saját magam nyilván fontosabb. És nem, ez nem önzőség.
2019. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!