Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevmodositashoz eleg egy...

Nevmodositashoz eleg egy meghatalmazas?

Figyelt kérdés
Nos ugy alakult hogy az en nevemre kerult a baba ugyanis nem vagyunk hazasok es koraszulott lett a babam azaz meg az apasagi nyilatkozat nem volt elintezve. Ugyrbar amig a babam nem szedi fel magat ami tobb het akar honapok addig itt vagyok vele a korhazban es innen nem mehetek el bizonyos okok miatt es egyebkent is nagyon messze lakunk a korhaztol. A kerdesem az hogy apukanak ha irok egy meghatalmazast hogy a hivatalban alairhat helyettem stb akkor ugy atlehet irni a baba nevet az apja nevere? Vagy ez nem lehetseges es majd csak ha hazakerulunk es en is ottvagyok? Azert kerdezem mert egy ismerosom aztmondta anya apa kell hozza de remelem hogy el lehetne egy meghatalmazassal intezni es az apja betudna menni. Koszi elolre is
2019. ápr. 10. 07:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen igazabol nem surgos de ha lett volna ez a lehetoseg akkor ezt valasztom es nem azt hogy hetek mulva tudom elintezni... De igy mar akkor ki kell hogy varjam mig hazamehetunk. Nem nem mehetunk el a korhazbol csak hozzank johetnek mi nem tehetjuk ki a labunkat a kezeles ideje alatt. Sajnos ezt szigoruan veszik. Akkor semmi gond kivarjuk koszi mindenkinek
2019. ápr. 10. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!