Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy két hónapos babának érdemes venni babafészket?

Nem vettem, mert nem tartottam fontosnak, de egyre jobban úgy érzem, hogy lehet jobb lett volna. A kiságyba hiába van rácsvedő, állandóan oda mászik alvás közben és szinte semmit nem véd. Azért is gondoltam, hogy a fészekben nem tud elmászni. A nappaliban is sokszor alszik napközben és arra is jó lenne. Csak elég hamar kinövik, de érdemes lenne beszerezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: babafészek, alvás

ápr. 10. 14:17  Privát üzenet  

A válasz
A lányomnak volt, 6 hetesen kapta a barátnőmtől, kb. 4 hónapos koráig használtuk. Mikor már forgolódott nem nagyin maradt meg benne. Egyébként nagyon szerettem, főleg, hogy a nappaliban is szoktam altatni napközben.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 10. 14:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor érdemes állatkertbe vinni?
Mikor érdemes tesztelni?
Lézeres hüvelyplasztikát Bpen hol érdemes csináltatni?
Szüléstől hólyagsüllyedés, méhsüllyesésre lézeres intimplasztika Bpen hol érdemes elvégeztetni? Hogy zajlik? Minden érdekel róla.
Ti használtatok babafészket? Szerette a baba? Érdemes megvenni?
Babafészket érdemes venni újszülöttnek, vagy ez is egy a felesleges kategóriából?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!