Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39 hetesen még elmennétek...

39 hetesen még elmennétek temetésre?

Figyelt kérdés
Meghalt a szomszéd nénim, aki a 2. nagymamám volt, 30 évig laktunk egymás mellett. Egy héttel a szülésre kiírt időpontban lesz a temetés, kb. 50 km-re a kórháztól. (Persze lenne aki bevisz, ha kell, és a kórházi táskám is nálam lenne). Nem tudok dűlőre jutni, szeretnék elmenni, mert fontos nekem, de amilyen szerencsém van, biztos akkor történne valami. Nem akarok felelőtlen lenni.
2019. ápr. 10. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Menj el szerintem. Bármi lesz, felkészültél, és nem fogod utólag bánni, hogy el se indultál. Részvétem!
2019. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mennék (mentem is)
2019. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mentem januárban, de akkor nagyon hideg volt. Szerintem lelkileg nem biztos, hogy jót tenne neked.. De hát ezt nem a gyakori kérdések lelkes tábora kell, hogy eldöntse.
2019. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Menjél.
2019. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piroska és a farkas ***** válasza:
72%
Most jók az útviszonyok, úgy értem, nem vàrható hóvihar, ilyesmi...ami akadàlyoznà a kórhàzba jutàst. Szerintem menj , főleg amiatt, h sokat jelentett neked a néni. Igaz, pont az érzelmi része éppen meg is indíthatja a dolgokat, de nem feltétlenül, és 50km nem olyan sok.
2019. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én egyik terhességem sem húztam a 40. hetig, de úgy kizelitem meg, hogy szules előtti heten. Az elsővel nagyon fitt voltam, úgyhogy elmentem volna, főleg, hogy ennyire fontos szerepe volt a néninek az életedben.


A mostani terhessegemnel én nem tudtam volna bevállalni.


Részvétem

2019. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Én eskuvore mentem ami nyilván jobb cucc, de pepitában ugyanaz a lényeg. 30 kmre a kórháztól.
2019. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!