Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen elmennétek temetésre?

37 hetesen elmennétek temetésre?

Figyelt kérdés

Sajnos éjjel meghalt a Papám akit nagyon szerettem. Júniusban még voltunk a 87ik szülinapját köszönteni. Sajnos már akkor sem volt a legjobb formában, de örült nekünk, és teljesen meg volt hatódva h elmentünk hozzá. Mi győriek vagyunk, Ő Veszprémben él. Nem nagy távolság, 90km.


Anyukám ma hívott h sajnos meghalt és jövőhéten temetés, de Anya nem akarja h ennyi idős terhesen menjek, mert h megviselne stb.


Egyébként jól vagyok és jól viselem a terhességet, a 90km sem ártana meg, napi szinten vezetek és kocsikázok még mindig.


Szerintetek?


köszönöm.


2012. szept. 8. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mennék!
2012. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Avery ***** válasza:

Igen én elmennék, mert különben egész életemben bánnám. :( (Ha mondjuk 500 km lenne, azt már biztos nem bírnám, de ez egy órás út gondolom.)

Részvétem.

2012. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi olyan oka nincs, ami téged vagy a babádat veszélyezteti, akkor menj. Én elmennék.
2012. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos elmennék, hiszen a saját nagyapád. Nem hinném hogy a temetés jobban megvisel mint maga a halála. Ha nem mész el örökre lelkiismeretfurdalásod lesz.én nem tudtam ottlenni nagynéném temetésén és a mai napig furdal a lelkiismeret.
2012. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne mennél ha semmi bajod.
2012. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elmennék. a kórházi csomagodat azért vidd magaddal, minden eshetőségre felkészülve.

részvétem :(

2012. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Jobb ez így neki, és legalább tényleg az utolsó pillanatig Önmaga volt.


Elmegyek, eldöntöttem. Tényleg egész életemben bánnám, mégiscsak a Papám.

2012. szept. 8. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennék.

Csak a kórházi csomag legyen a csomagtartóban.

2012. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom menjél. Ha lehet ne egyedül utazz és a kórházi cumó legyen nálad.


Részvétem.

2012. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szüleimmel mennék, és nem Én fogok vezetni! Köszönöm szépen az együttérzést.
2012. szept. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!