Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Heti egyszer máshol alszanak...

Heti egyszer máshol alszanak a gyerekek, ez nektek sok lenne?

Figyelt kérdés
Három 10 év alatti gyerekünk van. Mindhárman kb. 9-10 hónapos koruk óta valamelyik nagyszülőnél alszanak heti egyszer. Szerencsénk van, fiatalok (ötvenesek) és fittek a nagyszülők, és egy városban lakunk velük, így egyik héten az egyik helyre, másik héten a másikra mennek. Nektek ez túl gyakori ottalvás lenne?
2019. ápr. 14. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Nem kellett volna ennyi gyereket vállalni, ha nem bírtok velük.
2019. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha szeretnének miért ne? Én örülnék, ha a lányaim tudnák mi az az igazi nagyszülői rajongó szeretet.
2019. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Igen!

Ne haragudj,de soha nem értettem,hogy miért másnak (nagyszülőknek) szülnek sokan?! Aztán csodálkoznak mikor nem kötődik a gyerek/vagy már kamasz,felnőtt...

De mindenki más. Ha nektek jó......

2019. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ez havi 2 este / nagyszülő.

Ha örülnek az unokáknak, nem sok.

2019. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jo. En imadtam a nagyszuleimnel aludni. Es igy magatokra is van idotok. Nyilvan le fognak pontozni itt ezert a velemenyert, de ez jo.
2019. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha ötvenesek a nagyszülők, gondolom még dolgoznak. Tehát a hétvégéket a gyerekek a nagyszülőkkel töltik ( nem fektetéskor viszitek és ébredéskor hozzátok őket gondolom)

Tehát, mivel ti is aktív dolgozók vagytok, így hétköznap du vagytok a gyerekeitekkel. Ez jobb esetben is napi 5-6 óra amiben benne van az h házimunkát is végeztek.....

Hétköznap alig találkoztok, hétvégén meg a nagyiknál vannak. Szerinted?!

2019. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ. Az is heti egy, ha péntek este alszanak ott és szombat reggel értük mentek, meg az is, ha egész héten mindenki oviban, suliban, munkahelyen és szombat reggeltől vasárnap estig a nagyszülőknél vannak a gyerekek.
2019. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyereknek és a nagyszülőknek is jó, es nem amolyan kötelező program, akkor miért ne.

Igaz nekem néha biztos hiányozna a közös hétvégi program.

2019. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Emberek, heti 1 éjszakáról beszélünk. Nehogymár kitaláljátok, hogy ettől sérül a gyerek lelke, de komolyan az eszem megáll. Mégis mi baja lenne tőle? A szülők is emberek, ha szeretnek ott lenni, és akarnak is, miért ne mehetnének?


Kérdező, nem sok, pont jól csináljátok, igy van egy kis saját időtök is, és ti is tudtok pihenni. A nagyobbik is majdnem minden héten, de általaban minden 2.héten a mamánál alszik. Délután átszalad, mert a szomszédban lakik, utána másnap délben, kora délután itthon van. Ha a kicsi nagyobb lesz, ő is menni fog majs, ha anyósom birja.


Nem gépek vagyunk, igenis jo néha, ha valaki levesz a vállunkról egy pici terhet.

2019. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Elképesztő mennyi szuper szülő van itt, de komolyan. Nagyszülőnek szüli a gyereket, mert heti 1x ott alszik? Hát gratulálok, ez aztán szuper gondolkodás... nem attól lesztek jó szülők, hogy így vélekedtek.


Kérdező, szerintem ez teljesen rendben van, HA mindenkinek jó így :) (gyerekeknek, nagyszülőknek is)

2019. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!