Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves gyermeketek szokott...

4 éves gyermeketek szokott telefonnal játszani?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyit? Milyen időközönként?
2019. ápr. 17. 05:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kérte soha, elfoglalja magát bárhol bármivel szerencsére.

Múltkor például festett húsvéti tojásokat papírra, kivágta őket, aztán felragasztotta színes lapra. Teljesen egyedül. Nagyon szép lett.

Eszembe se jutott soha, hogy ilyesmihez folyamodjak. Sokszor annyira elfoglaltak a húgával, hogy napokig mesét sem kérnek a tévéből.

Ha váróterembe kényszerülünk, akkor viszek nekik könyvet olvasni.

2019. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11 es! mennyi idősek?
2019. ápr. 17. 15:43
 13/15 A kérdező kommentje:
7es! nem ez volt a kérdés.
2019. ápr. 17. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:

11 vagyok. Nagyobbik februárban volt 4, a kicsi júliusban lesz 3.

Váróteremben mondjuk hasznos lehet, ha van mese a telefonon, mert nagyon be tudnak pörögni ilyen helyeken. Lehet töltök is majd le végszükség esetére :)

2019. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk a telefonunk tabu. Mesét sem nézünk rajta és játék sincs.

Mesét tv-n nézünk, tableten játszhat pár letöltött játékkal. Változó egyébként, hogy mennyi mesét néz, vagy mennyit játszik. Már rájöttem, hogy ha hagyom, hamar ráun. Pl tabletet szerintem egy hónapja nem kérte, mesenézés viszont most szinte naponta aktuális, kb 30 percre. Youtube-on szoktunk nézni általában ezt-azt. Van, hogy a tévével áll le egy hónapra, van, hogy egyiket sem kéri sokáig. Általában betegségek esetén szokik rá valamelyikre.

Várakozás közben sem adok sosem telefont, sőt, olyankor tabletet sem, viszek kisautót vagy könyvet inkább.

2019. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!