Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy év munka után rögtön...

Egy év munka után rögtön szülni menni?

Figyelt kérdés
Nem gáz csak annyit dolgozni, hogy kapjak gyedet és utána az egy év leteltével rötön szülni menni? A munkáltató nem nézi rossz szemmel?
2019. ápr. 22. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem gáz. Mindenkinek joga van a családalapítashoz, Alaptörvény által biztosított alapvető emberi jog, tessék szépen utána néznie annak, aki megszólja bármelyik nőt is azért, mert néhány hónap (vagy éppen nulla) munka után elmegy szülni.
2019. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: Attól meg gáz. Gondolom te is ilyen ingyenélő vagy, hogy csak azert mesz valahova dolgozni 1 napot, hogy aztan elmehess szülni
2019. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

12-es egyetemista lány voltam, amikor terhes lettem, és képzeld, büszkén vállalom, megtartottam, megszültem 23 évesen! Előtte,sőt, a terhességem alatt is diákmunkak tömkelegét vállaltam, kollégista voltam. Mivel egyetem nappali tagozatának utolsó félévében lettem várandós, simán lediplomáztam még minden gond nélkül, és utána mentem szülni.


Nem vagyok ingyenélő, százszor nehezebb dolgokon mentem keresztül, mint az, aki héti 5 napot melózik 8 órában, de ez már az én dolgozó persze.

2019. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Elírásokért elnézést kérek, szóval *ez már az én dolgom persze.


Mindenki úgy éli az életet, ahogy szeretné, én speciel képtelen lennék ab-ra menni csak azért, mert még nem dolgoztam, és így is lett.

2019. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
No én meg dolgozom 8 órában, mellette egyetemre jartam es siman elvégeztem, szóval nem mondtál valami hű de nagyot. Tudod, más tud védekezni (gyógyszer mellett csak annak csúszik be, aki nem megfelelően szedi, csak úgy mondom). De nem is ez a téma mellesleg, ha nem dolgoztál sgy napot se, akkor minek írsz ide? A kérdés nem rád vonatkozik...
2019. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%

15,


1. Senkinek semmi köze hozzá, hogyan jött össze a terhességem (és ha nem védekeztem és úgy, akkor mivan? Feljogosít arra, hogy ítélkezz felettem?)


2. Az oldal arra van, hogy válaszoljunk, én is megtettem.


3. "A kérdés nem rád vonatkozott ". De igen. A kérdés az volt, gáz volna -e 1 év munka után azonnal szülni menni. Erre válaszoltam is, hogy, nem, nem gáz, mindenkinek alapvető joga eldönteni mikor vállal gyereket, vallal-e egyáltalán +leírtam a saját példámat (diplomás gyedre jogosult vagyok ugyanis, és ez is szóba került a kommentekben).

2019. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28%
Attól, hogy a szülés természetes dolog, még gáz dolog a munkáltatót lehúzni. De nyilvan neked ez is természetes. Plane hogy egy percet nem dolgoztál, de azért az állam fizessen neked, hogy a gyereket eltartsd
2019. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
Ne vitatkozzatok ezzel a b@szatlan picsával.. Gyerek nélkül itt vitatkozik, mert okyan jó az élete biztos, hogy gyerek kategóriába olvasgat este.. :)
2020. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!