Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha már azt érzem,...

Szerintetek ha már azt érzem, hogy leszakad a hasam alja és minden hajolás vagy bármi munka után bekeményedik a hasam és rögtön pisilnem is kell, jelentheti azt hogy talán előbb fogok szülni mint kellene?

Figyelt kérdés
35 hetes és 5 napos vagyok de már nehezen viselem, minden mozdulata, amikor csak helyezkedik fáj. Az első terhességemnél ilyen nem volt, őt a 38. hétben szültem. Lehet hogy a másik korábban fog érkezni? Az egyik szomszéd szerint szóljak a dokimnak, hogy ne várjon a 40. hétig, hanem had szülhessek előbb.( az első császár volt és a másik is az lesz-doki mondta)Szerintem az a legjobb a babának ha bent marad amíg kell...Csak én kínlódom így:)?
2010. szept. 17. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ezeket érzem, kivéve a keményedést, az nem tudom milyen. Már kiakadtam, mert kifordult fejvégűből a babám, és innentől kezdve minden mozdulatánál levert a víz. Ráadásul megállás nélkül mozog. Már nagyon nehezen viseltem, de ma szerencsére visszafordult fejvégűbe. Nekem is le akar esni a hasam, a többiről már nem is beszélek.. Már én is beszélni akartam a dokival, hogy hamarabb kéne szülni. Főleg, hogy három hete már 2,5kg-osnak mérték. Ráadásul mára be is náthásodtam :-( 34 hetes
2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyereknél azt hittem ezeknél a tüneteknél, hogy már megszülök lassan...kettőt túlhordtam, egy pont időre jött. Kitartás kismama, az utolsó hónap a leghosszabb! :))
2010. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!