Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem közepidőben fogant...

Akinek nem közepidőben fogant a kisbabája, hanem menses előtt közvetlenül, annak hogyan alakult a vérzése a fogantatás hónapjában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, ritka eset, hogy közvetlenül menstruáció előtt legyen találat az együttlét, de nem lehetetlen eset. Akinél ez megtörtént, annak a teherbeesés hónapjában megjött a menstruációja és csak a következő maradt ki, vagy már az aktuális vérzés is elmaradt?


2019. ápr. 23. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én február 10re vártam, azon a héten 5. 8. és 9.-én voltunk együtt (ezek közüli valamelyik alkalom lehetett a "nyerő") mert nem jött meg már egész hónapban a mensim utána de a teszt majd csak 25-én lett pozitív (addig több negatívat is teszteltem).
2019. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg, nem is lett volna minek, hiszen a nyálkahártya ilyenkor nem válik le, hanem elkezd átalakulni, felkészülni a babára. Mindkét lányom így fogant, a tesztek 2-2,5 héttel később lettek csak pozitívak, a terminust is ez alapján számoltuk.
2019. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Olyan nincs, hogy menzesz előtt esik valaki teherbe.

Olyan van, hogy elcsúszik az ovuláció. De ilyen esetben, ha nem esik teherbe az illető, akkor is késik a vérzés, mivel a lutelis szakasz hossza fix, kb. 14 nap.

2019. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!