Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a gyerek mennyi idős...

Ti a gyerek mennyi idős korában mentetek először éjszaka szórakozni?

Figyelt kérdés
Egy 7 hós mellett gáz lenne elmenni bulizni? Nem a piálás a lényeg csak a kikapcsolódás.
2019. ápr. 24. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem járok éjszaka szórakozni, felnőtt nő vagyok ,nem valami tini.
2019. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked erre van igényed, akkor nem gáz.

Van aki néhány hetes baba mellől elmegy bulizni, mert az teszi boldoggá, az tölti fel, van aki soha többet nem megy bulizni a gyerek születése után, mert neki meg úgy a jó.

Egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál. N vagyunk egyformák.

2019. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Jaj első!🤦🏼‍♀️

2hónapos volt a lányunk amikor elmentünk szilveszteri buliba. Szoptattam, de mielőtt elmentem megetettem, fejtem le bőven tejet, ha véletlen kellene, de hajnali 1körül itthon voltam (addig ő végig aludt), ahogy haza értem megetettem és aludt tovább.

Utána a legközelebbi alkalommal 6 hónapos volt. Szintén ugyan úgy volt minden, mint először. Mind a két alkalommal helyben volt a buli, ha kellett volna, 4perc alatt itthon vagyok.

2019. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
nem mentem, kiéltem magam szülés előtt, utána már a baba volt a legfontosabb, nem vágytam éjszaka, részeg emberek közé. Amúgy meg semmi sem gáz ha te nem érzed annak, és minden az, amit annak érzel. Ne foglalkozz más véleményével mert magadnak ártasz vele.
2019. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
3- as,első vagyok, 34 évesn szültem, volt rá 20 évem, hogy bulizni járjak.
2019. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Az éjszakában nyúló bulit én sem igényeltem miután megszületett a kicsi.

Többre értékelek egy mozit, színházat, vacsit, férjjel, barátnőkkel, nem éjszakába nyúlóan.

2019. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Én se voltam a lányom születése óta, pedig lassan 2 éves lesz, de 36 évesen szültem, rengeteget buliztam fiatalabb koromban, ha erre van igényed, szerintem menjél nyugodtan, ha olyanra hagyod, akit jól ismer, semmi baj nem lesz. Ja most jutott eszembe, hogy amikor 8 hónapos volt, kénytelenek voltunk a rokonokra bízni, több, mint két hétre, mert külföldön műtöttek, na az nem olyan, mint egy éjszakára kimaradni, de azt is viszonylag jól viselte.
2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Én meg nem éltem ki magam előtte, de azóta se hiányzik :)
2019. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Én alkalmanként járok szórakozni. Nem hetente és nem iszom magam a sárga földig, de élvezem ezt a fajta kikapcsolódást is.


Először 8 hónapos volt a fiam és a tesom lanybucsujan voltam, anyukám vigyázott ra. Ő akkor már ataludta az éjszakát. Délután 3 körül megszoptattam, este lefejt tejet kapott, reggeli etetesre ott voltam érte.

2019. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy #1 írja
2019. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!