Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babám most lesz pár nap múlva...

Babám most lesz pár nap múlva 3hónapos, már nem hasfájós viszont megkezdődött nála a fogzás éjszaka nem alszunk, sír lehet már neki fájdalom csillapítót adni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 14:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Fogínyzselé nem hat
2018. dec. 9. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Már három hónapos? Tök jó , hogy mi neveljük föl itt a gyakorikérdéseken a kis nazzit. Igen, adhatsz neki , de esetedben jobb ha bemész a patikába.
2018. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Adhatsz

De nem élhet 1,5 éves koráig csillapítón a gyerek...( addig fogzik általában.)

2018. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a foga fáj?

Három hónaposan ez ritka. (Nem mondom hogy nincs, csak ritka!)

2018. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos fogzás? Nem most kezdett el forogni vagy ilyesmi? Mert nálunk akkor is felsírt éjjel egy darabig.Felsír vagy egész éjjel nem alszotok?
2018. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Ha biztosan a foga fáj adhatsz. Én algoflex babyt vagy germicid c kúpot szoktam. Nem vagyok a híve annak hogy mindenre gyógyszer kell, de igen is beadom a gyerekeknek is ha szenvednek ugyanis én is beveszem ha nagyon fáj valamim. 😉

2 gyerekes anyuka

2018. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem a foga lesz szerintem. Inkább növekedési ugrás.

Utolsó, jól kiütöd szegény gyereket a germicid c-vel :/ teljesen feleslegesen adod neki.. az nem erre való, de te tudod amúgy.

2018. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7. Először is orvossal való megbeszélés alapján adom. Másodszor pedig nem kiütöm, ugyanis amint írtam nem vagyok a híve a túlzott gyógyszerezésnek tehát ez kb 2 alkalommal fordult elő, hogy kapott és köszöni makk egészséges. Kérlek olvasd el rendesen a választ mielőtt kritizálsz. Szerintem az oldal azért van, hogy mindeki leírja a saját véleményét. Az enyém az , hogy mértékkel adható, a tiéd meg , hogy nem. Ezt tartsuk tiszteletben. A kérdező babája pedig remélem jobban van.
2018. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kritizálásnak szántam. A grrmicid c a legerősebb gyógyszer 6 hónapos kor alatt ami adható, lázgörcs ellen használják ha belázasodik a baba. Természetesen mindenki eldönti, hogy milyen esetben használja, nekem a kórházi gyerekorvos mondta, hogy feleslegesen ne gyógyszerezzem a babát. (A mi orvosunk oltás után szokott ajánlani felet, fájdalomra. Fogfájásra én biztos nem adnám az erőssége miatt.)

Nem sértegetésből írtam, bocs ha esetleg úgy hangzott.

2018. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Egy kicsit én is túlreagáltam.
2018. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!