Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek d cont vércukor mérője...

Akinek d cont vércukor mérője van volt, hogy rosszúl mért?

Figyelt kérdés

Tartom a 160gr szénhidrát diétát, de pár napja a d cont-al nagyon magas értékeket mértem, még reggeli éhgyomorra is. Ma meg néztem egy accu-chek-es cukor mérőn is, pedig 1-1,5el alacsonyabb értékeketmértem (reggeli előtt és után). Az összes laborom jó. Való szinű, hogy a d cont-ba merül az elem? Ebben a pár napban e szerint vezettem a cukor naplom.Pár napja voltam fruktozamin vérvételen és ott is tökéletes eredményem volt. Nem értem :(. Ir-em van, nem terhességi cukrom.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.


2019. ápr. 28. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen, probald meg kicserelni az elemet benne. A vercukormero egyebkent fel-egy fokkal tobbet mer, mint, amit venabol vesznek vert.
2019. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :) , akkor holnap veszek elemet :)
2019. ápr. 28. 09:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lettél le pontozva? :O én adtam zöld kezecskét. Szerintem hasznos dolgot írtál.
2019. ápr. 28. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a tűt is kicserélheted benne, az is tud ilyen hülyeségeket csinálni.
2019. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tippet :)
2019. ápr. 28. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, tű plusz elemcsere és alapos kézmosás. Enyém is fölé mér. Ha nagyon magasat mér csinálok rögtön még 1-2 mérést. Lehet amúgy kalibráló folyadékot venni hozzá, de marha drága sajnos.
2019. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!