Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheleses vercukor vizsgalat...

Terheleses vercukor vizsgalat elott ez belefer?

Figyelt kérdés
Korhazban fekszem es mondta a nover h holnap megcsinaljuk a 24.heti vervetelt amiben a terheleses vcukor vizsgalat is benne van. Mondta h ma nem szabad semmilyen cukroat ennem, kerdezte h ettem e mar amugy cukrosat? Mondtam h hat reggel kakaoscsigat meg ebed utan egy szelet csokit. Azt mondta h haat jo az meg belefer ugyh holnap megcsinaljuk. Csak hat nem ertem eloszor azt mondta h ma semmi cukrosat nem ehetek aztan mikor mondtam h mar ettem akkor meg azt mondta h nem baj. Most akkor mi? Egy kakaoscsiga meg egy szelet csoki meg elmegy szerintetek, tenyleg belefer? V ez mar befolyasolja az eredmenyt?

2019. ápr. 1. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem befolyásolja az eredményt, hogy mit ettél előző nap.
2019. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hiaba kerdezel minket, ha ettel elotte ha bem, az eredmeny az lesz, amilyen allapotban a tested van... ha nem termel eleg inzulint, akkor nem, ha igen akkor szeremcses vagy es nem kell dieta. Nyilvan azert mondta, hogy belefer, mert mar megetted es mar mindegy...

Amugy szerintem keresd meg a novert, kerdezd meg

2019. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten azt mondtak, hogy előtte nap érkeztem úgy, ahogy szoktam. Szóval ha a kakaoscsiga reggeli és deszertnek a csoki nálad a megszokott eset (meg ha nem is mindennapos) nem fogja az eredményt befolyásolni.


Úgy mondtak, hogy estétől vagy éjféltől (most erre nem emlékszem) nem lehet enni

2019. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy utolsó írta nekem is azt mondták, h este 6 után, ha lehet ne egyek, de ennyi.
2019. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem kicsit buta a nővér és alulképzett. Én nem engedném, hogy bármilyen vizsgálatot elvégezzen.
2019. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A lényeg tényleg az, hogy este már ne egyél cukrosat lehetőleg.
2019. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy lehet enni bármit, de vérvétel előtt 8 órával már semmit sem, mivel éhgyomori cukrot is néznek mielött megiszod a cukros lötyit.
2019. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.


5-os, a noverek nem vegeznek vizsgalatot altalaban, csak leveszik vert😃

2019. ápr. 1. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs terhességi cukrod nem zavar be.


Tudom, itt mindenki szerint nincs hatással a másnapi vércukorra, de ez nem mindenki esetében van így.


Én inzulinos kismama vagyok, már a 10. héttől és bizony, ha egyszer kilengek, annak másnap is magasabb cukor érték az eredménye, mint abban az esetben, ha betartom amit kell.

2019. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10,5 a 120 perces :(((
2019. ápr. 2. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!