Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+6 naposan megváltozott a...

Haramia kérdése:

31+6 naposan megváltozott a baba mozgása. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 napja szinte le sem áll a bébi, olyan erősen "forog, ugrál, nyom" odabentről, hogy néha már fáj, össze-vissza, minden helyen. Éjszaka pedig tompa fájások szoktak lenni, szintén változó helyen a pocakomban, csípőmben, de felébredek rá. Ez már a kevés hely miatt van?Jövő héten megyek a dokimhoz, csak gondoltam addig is megérdeklődőm más is tapasztalt ilyet?
2011. máj. 7. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyezkedik, amíg még tud:) Befordult már? Amíg ficánkol addig semmi baj vele:) A csontosk sokszor azért fájnak, mert távolodnak egymástól, készül a szervezeted a szülésre, és persze a baba csinálja magának a helyet:) Gondolj bele, ha megszületik is ilyen izgága lesz:) Minden jót Nektek!
2011. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Disi ***** válasza:
Most mozog, amíg tud. Az enyém már csak feszíteni szokta magát, mintha a hasfalamon át akrna kibújni, pedig még nincs befordulva, nagy ritkán rúg, de ha rúg, az már fájdalmas, a dokim is azt mondta, hogy ha a méhszáj környékét találja el, az a legérzékenyebb. Az is lehet, hogy frontérzékeny. Én az vagyok és a babám is reagál. Ha font jön, mindig többet mozog. A tompa fájás, ha hátrasugárzik a csípődbe lehet jóslófájás is, gyakorolja a szervezeted. Nekem is volt már néhány ilyen, és nekem is éjszaka. Mondjuk én nagyon rossz alvó vagyok, 4-5-ször ki kell mennem wc-re, és vagy vissza tudok aludni, vagy nem. További jó babavárást :-)
2011. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!