Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti beperelnétek az exeteket...

Ti beperelnétek az exeteket apaság elismeréséért és gyerektartásért, aki még a terhesség elején megpattan?

Figyelt kérdés
Ja és 100%, hogy az övé a gyermek.
2019. máj. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
megpattant
2019. máj. 1. 21:28
 2/51 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Rá menne az idegrendszerem. Elengedném, csak én meg a gyerek. Persze ez így könnyű... "ha" de most ezt mondom
2019. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%

Én igen. Ha nem szorulnék a pénzére, akkor is. Félreraknám egy bankszámlára, aztán mikor kell neki (a gyermeknek), felhasználhatja. (Jogsi, tanulmányok, egy kis önerő egy lakáshoz..,utazás)


Ha nagyfiú volt gyereket csinálni, legyen nagyfiú a következményekhez is.

2019. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok, de többen arra biztatnak tegyem meg. Nekem nyűg lenne, ő nyilván nem akarja, hisz elhagyott és felszívódott. Nem akarom, hogy csak ennyire is köze legyen egy olyan emberhez, aki az utolsó szavaival arra kért, válasszak köztük, majd nem jelentkezett többé, mikor azt mondtam felejtse el, hogy megöletem a babánkat. Őt sem akarom zaklatni, ha haragszom is, hisz azért ment el, hogy hagyjam békén.

Mondjuk azért kíváncsi vagyok ki mit tenne és mivel érvel.

2019. máj. 1. 21:40
 5/51 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg tudod oldani akkor a te lelki bekednek jobb ha hagyod a fenebe. Ha feltetlen kell a penze akkor persze mas a helyzet.
2019. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
39%
Én ha nem lennék rászorulva, nem tenném. A női büszkeségem nem engedné, hogy egy ilyen embertől pénzt kérjek. Egye meg a fene. Lehet, egyszer majd rájön, mégis érdekelné a gyereke....
2019. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
33%
Ha a pénze kell, akkor azt is megkapod, hogy jogot formálhat a gyerekre. Egyszerűbb, ha írtok ügyvédnél egy papírt, hogy ő lemond a jogairól, te meg lemodasz a gyerektartásról.
2019. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően azt mondom, ne másokra hallgass, hanem saját magadra. Ha neked ez nyűg lenne, nincs szükséged arra a pénzre, akkor hagyd.


Egyébként szerintem nálam attól függ, hogy perelnék-e, hogy hogyan jött össze a gyerek. Ha én lettem volna olyan hülye, hogy azt hazudom, védekezek, aztán mégse szedem a tabit (mondjuk soha a büdös életben nem csinálnék ilyet), akkor nem perelnék, mert én voltam a hülye, ha azt hittem, hogy egy gyerekkel meg lehet fogni egy pasit.

Minden más esetben igen, hiszen a szexhez és a gyerekhez két ember kell.

2019. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik ok, amiért nem akarom.
2019. máj. 1. 21:52
 10/51 anonim ***** válasza:
33%

Ha magatol nem fizet, igen. En megprobalnek egy, a varhato osszegnel kisebb osszegben megallpodni, es azt irasba foglalni. Mert az a penz nem a tied, hanem a gyereketeke, te csak a vagyonkezeloje vagy. Ha meggondolna magat, es elne a lathatassal, azt sem akadalyoznam, mert a gyereknek joga van az apjahoz is.

Mindez persze csak akkor all, ha nem lepre csalasrol van szo.

2019. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!