Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy árulta el a párjának...

Ki hogy árulta el a párjának hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Ma reggel lett pozitív a teszt. Szeretném, emlékezetessé tenni ezt a pillanatot az apuka számára. Ti, hogy mondtátok el?

2018. máj. 14. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Osszekotnem olyannal amit szeret vagy a hobbija vagy barmi ami neki kedves vagy fontos
2018. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vagyok híve a tesztet vacsinak felszolgálós, kiscipőt elé rakós egyéb nyálas elcsépelt előadásoknak.

Valószínű csinálnék neki egy finom ételt mire hazaér, csinibe vágnám magam és csak egyenesen közölém hogy babánk lesz.

2018. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Ő hozta a tesztet, megcsináltam, kivittem, megmutattam. Mindháromszor így volt. Semmi felhajtás.
2018. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi együtt izgultunk a teszt felett, amíg letelt a 3 perc. Egyszerre tudtuk meg :)
2018. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt semmilyen, egyszerűen csak mondtam. Viszont valahol olvastam egy tök aranyos ötletet. Vett a nő egy kicsi bodyt, és berakta a mosással, majd amikor a férje hazaért, akkor megkérte hogy terigessen már ki. Szerinem ez tök aranyos ötlet, én lehet ezt csinálnám legközelebb. Mondjuk nem biztos hogy már lesz gyerekem sajnos.
2018. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Tubarózsa ***** válasza:
78%

Előzmény:2016 dec 24 voltunk együtt és utána poénból mondtam neki h legfeljebb a karácsonyi süti megszólal majd....(ak kb 5éve probálkoztunk). Volt egy megérzésem igy nem várt napján teszteltem, pozitiv lett. Férjemtől kérdeztem emlékszel mit mondtam 24én? Válasz nem.., mondom a karácsonyi sütink 9honap mulva megszólal :) kellet pár perc mire leesett neki.... de nagy volt az öröm. A "sütink" meg pont ma 8hónapos :)

Üdv 27N

2018. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Süti?! Pfffff
2018. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Sose reggeliztem.1 hét után mikor már mindennap 2x ettem reggelit elém tett egy tesztet, hogy nézzem már meg mi újság.Pozitív lett.Két év kísérletezés után nem számítottam már arra, hogy spontán összejöhet nekünk, úgyhogy én jobban meglepődtem mint a párom:D
2018. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
este mikor lefeküdtünk aludni viccből megkérdezte (mert épp valami terhességes jelenet ment a tévében) hogy: nem vagy terhes? én meg rávágtam hogy: de.aztán reggel csináltam egy tesztet hogy Ő is lássa ;)
2018. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

1. baba: mondtam, hogy megcsinálom a tesztet, mert már késett és ő is érdeklődött. Ahogy megjelent a második csík, szaladtam ki vele a nappaliba.


2. baba: éjszakás volt de még éppen nem ért haza, amikor felkeltünk, megcsináltam a tesztet de letettem a fürdőben és otthagytam, majd a fiam rendeztem mire a férjem hazaért, hát neki az első dolga pisilni menni és meg is nézte a tesztet, ő hozta ki, hogy de jó.

2018. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!