Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy oldottátok meg a...

Ti hogy oldottátok meg a gyerekkel való játékot terhesen?

Figyelt kérdés
Már mint úgy értem hogy, veszélyeztetett terhes vagyok, 29 hetes. Van egy 2 éves lányom és mivel az orvos pihire intett. Nem tudom hogyan oldjam meg a gyerekkel a játékot, sétálást, játszóteret. 3x2 magnéziumot szedek és van hogy, még itthon is annyira begörcsöl a hasam, hogy csak feküdni tudok. Persze szoktunk játszani hogy én félig fekszek vagy leülök vele. Csak sajnálom szegényemet, már kevesebbet tudom levenni babakocsi nélkül sétálni a játszótéren is kevesebbet tudok vele lenni mert egyszerűen nem tudok utána szaladni. Babakocsi nélkül sokat sétáltunk elfáradt felvettem és vittem, de már az se megy olyan könnyen. Emiatt meg rosszil érzem magam hogy, nem tudok vele annyit sétálgatni, játszóterezni mint egy 2 hónapja.. Ti ezt hogyan oldottátok meg? Nektek volt ilyen érzésetek hogy emiatt "rosszak" vagytok?..

2019. máj. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Olyan érzésem biztosan nem lenne, hogy rossz anya vagyok. Segítség nincs? Akár fizetett is jó lenne, aki leviszi pár órára a játszóra. Én nagyon rosszul voltam szülés után, hosszú hónapokig főleg a nagyszülők vitték ki sétálni a kislányomat, néha a tesóm.
2019. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
TV, számítógép, bébisintér, apja,kutya,...
2019. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 éves, a mese max 20 percig foglalja le. Kutyánk nincs, párom mostanában folyton dolgozik, anyósom nem igazán foglalkozott vele eddig sem, én szüleim meg kicsit messzebb vannak. De amikor megyünk ők szokták vinni sétálni. A bébiszitter meg nem tudom mennyibe kerül és nem is tudom mennyire kéne rábízni egy vadidegenre..
2019. máj. 2. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Hát veszélyeztetett nem voltam, csak dolgoztam, meg alig bírtam totyogni a bölcsiig meg pláne játszótérre, és a nagyobb simán elfutott. Nálunk is anyukám volt a megmentő. Persze az ember sajnálja, de ez van.
2019. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!