Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan oldottatok meg a...

Ti hogyan oldottatok meg a setat 3 pici gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 3 eves kisfiam, egy 1,5 eves kislanyom es jovo nyarra szeretnenk ha jonne a 3. baba. A kisfiam setalni szokott mar,de neha lusta ezert van neki buggy boardja. A kislanyom imad setalni,de mindig vissza fele, vagy epp megall valamin csodalkozni.( Nehez haladni veluk. :D ) Amire megszuletik a kis tesoja addigra 2,5 eves lesz majdnem , gondolom addig valtozni fog a helyzet. Szerintetek a dupla babakocsi hulyeseg lenne?

2014. szept. 11. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
5, 3 és másfél évesek a gyerekeim, csak nagyon ritkán használunk babakocsit. Amikor ráérünk, akkor hagyom hogy minden virágnál megálljanak, cserébe ha valahova sietünk, akkor megfogom a kezüket (a két kicsiét), és megyünk. Kicsi koruktól így volt, kitartással "be lettek idomítva". A legnagyobb tudja, hogy út szélén megállunk, a középső is tudja, de rá még nem bízom a dolgot. Az első fél évben használtunk csak testvérkocsit, utána még pár hónapig testvérfellépőt. Ha a kislányod már most imád sétálni, szerintem 2,5 évesen már ne szoktasd vissza a babakocsira.
2014. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem horror volt az az időszak, állandóan görcsben volt a gyomrom mikor lép valamelyik autó alá, annak ellenére hogy pont ezért elég szigorúan fogtam őket. Volt testvérkocsink is, de azzal se volt jobb, nehéz tolni, nehéz vele közlekedni, nekem a testvérfellépő se jött be hasonló okokból. Általában autóztunk. Most már 5-7-9 évesek, már nincs bennem a para :).
2014. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ugy vagyok a kilatastalan helyzetekkel, hogy ugy is majd valahogy megoldom... Gondolom En. Ennyi gyerek mele nincs olyan hogy nem.. Ahogy elgondolkodtam azon hogy a fiam majdnem 4 lesz es o szeret egyedul menni,meg mar makacskodik a jarda szegelynel ,hogy at tudok menni egyedul. lehet O akkor a baba kocsit fogja majd a kicsinek meg fogom a kezet es a babakocsit tolom a masikkal.Igazabol most kezdem a fiamat ratanitani hogy fogja a babakocsit!!! Nagy varosban elunk (London) es mindig be vagyok tojva hogy le ne maradjon...
2014. szept. 12. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nálunk eleinte úgy volt, hogy az egyik kezemmel fogtam a középső kezét, a másik kezemmel meg a nagyobb kezét és toltam a babakocsit, mikor átmentünk az úttesten. Később a nagyobb fogta a babakocsit. Mikor nem úttesten kelünk át, vagy nincs épp nagy tömeg, akkor mehetnek egyedül, akár előre is mehetnek vagy kicsit lemaradhatnak, de ha azt mondom hogy "Állj meg!" vagy "Gyere vissza!", akkor szót kell fogadni. Néhányszor meg kellett csinálni, hogy mikor nem állt meg a kérésre, utána kézen fogva kellett végig jönni, de végül is hamar megtanulták a szabályokat.
2014. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!