Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek romlott a foguk a...

Akiknek romlott a foguk a terhesség alatt vagy után szedtetek rá valamit? Ajánlott valamit a fogorvos? Mit lenne érdemes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én előre gondolkodtam, mert anyukámnak két terhességére a teljes fogazata ráment anno.

Ennyit szedtem, használtam, fogorvosom csekkolta, hogy valóban jók:

Fogkrém, ez az ínyrem sorvadásra, vérzésre, fogakra nagyon jó és nincs benne fluorid:

[link]


Eleinte, amíg vérzett az ínyem ezzel öblögettem (sok másra is jó mellette):

[link]


Kiváló ásványi anyag pótlót is szedtem, ezt nem tudom linkelni, itthon most nem kapható, Nature Min, szintén FLP-s. Később is jó a csontoknak is, szoptatás alatt négyesével szedtem.


A lényeg, hogy belsőleg turbózd folyamatosan vitaminnal és ásványi anyaggal a szervezeted, hogy pótold, amit a baba elszív a méhben, vagy később a szoptatás alatt.


Remélem segítettem, szép napot!

2010. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvosom, hogy a rossz fogakért legtöbbször az inygyulladás a felelős, és ez fokozódik a terhesség alatt. Ezért ajánlott egy Corsodyl nevü öblögető szert, amit használtam is és nagyon jó volt. Nem használtam állandóan, de néha mikor elkezdett fájni a fogam (igazából nem is a fogam fájt hanem az inyem volt gyulladt, csak teljesen olyan érzés) akkor öblögettem párszor naponta és 1-2 nap múlva megszünt. Nem is lett egy rossz fogam sem a terhesség alatt, pedig előtte eléggé romlottak.
2010. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, a Corsodylt ismerem, én is öblögetem vele a fogam és valóban jó.
2010. júl. 7. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!