Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaly Junius ota gyogyszerrel...

Tavaly Junius ota gyogyszerrel kellett meghozni a menstruaciom, most megjott magatol de nem akar elallni?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy ,,szakadas” az eletemben ami jelentos sulygyarapodast okozott az amugyis meglevo pcos-em es pajzsmirigy alulmukodes melle-hiztam 25 kilot-azota progeszteronnal hoztak meg mert leallt a ciklusom.Most ujevi fogadalomkent eldontottem hogy ennek vege es lefogok fogyni es rendezem az eletem-dieta es sport mellett fogytam 12 kilot es (vegre!) magatol megjott...olyan boldog voltam-bar csak ilyen barnas alvadt es nagyon gyenge folyas volt de megjott...ennek 6 napja es ma meg egy keves elenk piros ver kezdett jonni...most nem tudom mit tegyek...az egeszet azert csinalom hogy csaladunk lehessen,termekemy legyek es olyan akire buszke a parom-annyira boldog voltam hogy elertem idaig es erre ez tortenik!Mit tegyek?Normalis ez?varjak meg?
2019. máj. 5. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Várj még, menj el orvoshoz! DE! ha nem áll el a vérzés igyál meg egy pálinkás pohár ecetet. Tudom hogy hangzik... Anyával is hasonló dolog történt az orvos felírt ezer fele gyógyszert, injekciót de semmi sem állította meg. Ekkor már 23 napja "menstruált". Már teljesen le volt gyengülve, ömlött a vér. Ekkor egy idős néni ajánlotta neki és megállt a vérzés.
2019. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy nem akart elmúlni a hol gyenge hol erős vérzés. Norcolutot kaptam rá, hogy elmúljon. Már az első szem után elállt.
2019. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!