Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabád születésére kaptál...

Kisbabád születésére kaptál valamit a munkahelyedtől?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi se kaptunk semmit....
2019. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Gratuláciot, hogy képes voltam egy több mint 4 kilos babát hüvelyi úton megszülni, akinek a feje 38 centi volt.... Más egyebet nem.
2019. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, férjem pénzt mindkét gyereknél szül. amyakönyvi kivinat beküldésekor, náluk mindenki kap akinek gyereke születik.
2019. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk mindenki kap szülés után 75.000. Ft anyasági támogatást ajándékutalvány formájában.
2019. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A kollegáktól egy ajándékcsomagot, a főnökségtől pénzt.
2019. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
1 millió forintot. És tényleg, és nem kamu, és nem külföld és nem fekete munka. 🤷🏻‍♀️
2019. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
A férjem munkatársai dobtak össze és vettek valami értékesebb (bár felesleges) gyerekjátékot, az én főnököm meg adott valamennyi pluszt egy előke és babacipő kíséretében. Második gyereknél már semmit, pedig elég nagy korkülönbség van köztük és ugyanott dolgoztunk.
2019. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A közvetlen kollégák dobtak össze egy kis csomagot, amit az utolsó munkában töltött napomon adtak át. Kis kabátka, takaró, kis csomag pelenka, cumi, szorongatós plüss játék, rongy pelenka, stb. A főnökeim roppant viccesek voltak, tőlük egy hatalmas csokor virágot kaptam és egy fehér rugit céges logóval. Egyszer adtam rá szegény gyerekre, csak hogy küldhessek nekik egy képet róla, aztán jó mélyen landolt a szekrényben. :D

A kislányunk 6 hetes korában néhány kolléga eljött meglátogatni minket, akkor is kaptunk apróságokat.

A férjem a szülés után kapott egy havi fizut "kispapa támogatásként", illetve a közvetlen kollégái néha küldtek nekem pár apróságot miután megszületett a babánk, illetve tőlük is jöttek néhányan látogatni, általában nem üres kézzel.

2019. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Kereskedelem... Ez mindent elárul. 😅
2019. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen Kollégáktól kistakaró párnával+dm ajándèkutalvány, plusz utolsó munkanapon sütizés, virág, ùjabb dm utalvány(ezeket már a cèges budget-ből).
2019. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!