Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kijelenthetem hogy nem kérek...

Kijelenthetem hogy nem kérek a, , hogyan legyek jó anya" tanácsokból?

Figyelt kérdés
Akár személyesen akár Facebookon is, hogy mindenkihez eljusson, nem kérek az okoskodásból, és a ,,majd én jobban tudom mi a jó a te gyerekednek" helyzetekből?
2019. máj. 9. 10:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Ez kijelentés nem kérdés,miért ide írod ki?
2019. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki okoskodik annak megmondod. De nem lehet kikerülni az okoskodást, mindenki jobban fogja tudni nálad, hogy hogyan neveld a gyerekedet. Ez van.
2019. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, ha valaki csak úgy ilyet kiírna Facebookra, akkor minimum hibbantnak gondolnám, és pont ő az, aki "jól megmondja mindenkinek", és rendelkezik egy jó nagy adag feltűnési viszketegséggel is.


Hidd el, a fenét sem érdekli, hogy te mit csinálsz a gyerekeddel.

2019. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát ezt nem lehet sehogy kiírni anélkül hogy bunkónak tartsanak. Ha kismama ismerősöm kiírná FB-ra hogy "megszületett Kovacs Petike 2500 grammal, mindenki jól van, de senki ne szóljon bele a nevelésébe" én minimum az gondolnám hogy megzakkant az anyuci a 9 hónap alatt.

Ismered a "medve bmmeg a fűnyíródat!" viccet?


nyuszika esete a medve fűnyírójával

A nyuszika szeretné a kertjében lenyírni a füvet, de nincs fűnyírója. Eszébe jut, hogy elkérhetné a medvéét. Igen ám, de emlékei szerint a medve nem túl barátságos, segítőkész. Nem baj, azért elindul, hátha kölcsönkaphatja. Útközben elgondolkodik:


"Végülis a medve tényleg egy szemét állat. Szinte sosem segít senkinek. Na de mindegy, ha már elindultam, legalább megpróbálom, hátha most jó napja lesz."


Megy tovább, közeledik a medve házához, de megint csak eszébe jut:


"A múltkor a borz is mondta, hogy a medve hogy kiszúrt vele a patakparton; de igazán mástól sem hallottam még róla semmi jót. Kár volt eljönni, csak pocsékolom az időmet. De azért innen már mégsem fordulok vissza, ha már eljöttem, csak sikerül szót érteni ezzel a barommal."


Közben odaér a medve házához, a szép, pázsitos kert közepén, és bekopog. Míg várakozik, megint csak elgondolkodik:


"Tulajdonképpen a francnak jöttem el. Úgysem fogja kölcsönadni, örülhetek, ha ki nem hajít ez a ro..dék, meg aztán..."


Ebben a pillanatban a medve ajtót nyit, barátságosan köszönti nyuszikát:


- Szia Nyuszika, miben segíthetek?


- B.. meg a fűnyíródat!

2019. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes hülyeség ehhez így hozzá kezdeni... Egyszerűen nem kell rájuk figyelni, aki meg erőszakos azt egyetlen mondattal le lehet szerelni. De amúgy sosem tudhatod, hogy mikor kapsz egy valóban jó tanácsot.
2019. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mièrt ne jelenthetnèd ki? Csak ne csodàlkozz, ha nagykepû, bunkó parasztnak nèznek. Nem mintha nem lenne jogos elvàràs de így elôre leoltani mindenkit...
2019. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szolna bele, az nem fogja erteni, hogy mi bajod, aki meg amugyis beleszolna, azt meg nem fogja erdekelni, ha kiirod. En ugyan nem irtam ki, de voltak, akiket hatarozottan, de kedvesen megkertem, hogy hagyjak meg nekunk a gyerekunk neveleset, nekik is megvolt ra a lehetoseguk a sajatjuknal, de csak sertodes lett belole, majd folytattak ugyanott. Sokkal egyszerubb megkerdezni, hogy miert tanacsoljak azt, amit (erdekes dolgok derulhetnek ki), vagy megmondani, hogy ,,mar tudom, hogy en hogy szeretnem csinalni, de koszi, beszelgessunk inkabb arrol, hogy...”.
2019. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha ilyet ki írsz akkor te tűnsz okoskodónak
2019. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
De tanácsolom hogy írd ki én biztos jót szórakoznék ha valamelyik ismerősöm ilyet írna ki😂😂
2019. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# èn egy màris frusztràlt idegbajos nèmbernek gondolnàm.
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!