Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben változott a személyisége...

Miben változott a személyiséged, miután anya lettél?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semmiben.
2019. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Talán kötelességtudóbb és rendszeretőbb lettem de másban nem.

Sokan körülöttem viszont okoskodó, tudálékos megfelelési kényszeresek lettek és állandóan versengenek.

2019. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Sokban.

Érzékenyebb lettem, empatikusabb, lágyabb szívű. Megtanultam más valakiért élni, áldozatot hozni, alkalmazkodni, gondoskodni, odafigyelni, és még nagyon sok mindent, amit nem tudtam addig, amíg csak körülöttem forgott a világ.

2019. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Semmiben. Maximum türelmesebb, kitartóbb lettem, képes vagyok 3ezerszer elmondani halali nyugalommal, hogy fejezd be, ne visits, es tarsai.


Ellenben sokan a kornyezetemben elszallnak maguktol, mert szultek 1 gyereket es azt hiszik, hogy profik. Nem egy kapcsolatom szakadt mrg amiatt, mert friss anyuka meg akarta nekem mondani, mit hogyan csinaljak a baba korul ugy hogy 1x vegigcsinaltam.

2019. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Türelmesebb és rugalmasabb lettem.
2019. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen más ember lettem. Mai fejjel el sem tudom képzelni hogy tudtam anno ugy viselkedni. A gyerekvállalással benött a fejem és minden más alapokra helyeződött.
2019. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Felnőttem, bátrabb lettem pl. hivatalos ügyek intézésénél vagy orvosnál, jobban beosztom az időmet, pénzemet és sokat fejlődött a logisztikám. Ugyanakkor több mindenre emlékszem a gyerekkoromból :), kreatívabb is vagyok és több felé tudok figyelni. Meg egy csomó olyasmit csinálok, amit 10-20 éve még cikinek tartottam, pl. kiabálok az utcán vagy mászókázom. Hamarabb fekszem és korábban kelek, és fontosabb lett a család a munkámnál.
2019. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is úgy érzem, hogy akkor nőttem fel. Nagyon-nagyon nehéz volt, de végül sokkal határozottabb lettem. El tudom fogadni a saját hibáimat, tudom, hogy nem fehér-fekete a világ, nem jó és rossz megoldás létezik a legtöbb kérdésben. Sokkal több önismerettel rendelkezem.
2019. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is úgy érzem akkor lettem felnőtt úgy igazán.

Előtte olyan senkinek nem szerettem nem-et mondani, megalkuvó voltam, szorongó, visszahúzódobb.

Mióta gyerekem van és párszor ki kellett állnom érte, önállóbb vagyok,határozottabb, és nyugodtabb,türelmesebb.

Nálam csak pozitív irányban változott a személyiségem, ahogy a házasságom is, az első 4-6 hetet leszámítva.

2019. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Önzetlenebb, empatikusabb lettem, rendszeretőbb, szorgalmasabb, kitartóbb. Viszont lobbanékonyabb is lettem, hamarabb kimondom a problémáimat (ez nem mindig jó), és kicsit beszűkült az érdeklődési köröm, és lassabb lettem agyilag, ezt azóta látom amióta újra dolgozom.
2019. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!