Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről akik csak azert vállalnak második babát hogy ne kelljen vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem őket, hogy ennyire ki tudnak teljesedni az anyaságban és így élvezik az otthon töltött éveket.

Alig várom, hogy november legyen, és húzzak vissza dolgozni, mert jó lesz kicsit nem-anyának lenni.

2019. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Csak ezért senki nem vàllal.
2019. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Most lehet megkövezni, de én ezért is leszek itthon még ha jönne a második, de még nem akar férjem jól keres ő venné a második után fel a gyedet, így jobban megéri max fizetem magam után a tbt.
2019. máj. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Én többek közt ezért vállaltam a harmadikat is. :) De én már nem is megyek vissza dolgozni szerintem. Nem érdekel, hogy ki mi gondol rólam.
2019. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Azt, hogy mindenkinek más a jó. Nézd, dolgozik az ember legalabb 40 évet, sokan még többbet. Szóval épp eleget fog még dolgozni ő is. Ráadásul plusz egy gyerek kis korkülönbséggel piszok nagy meló lehet szóval lehet hogy kemenyebb dolga lesz otthon mint annak akinek van egy kis lightos 8 órás irodai munkája.


De a 80 éves nagyanyám sem szeret így rágózni mások döntésein, szóval lélekben picit öreg vagy Magdi anyus. Utálom amikor valaki szeret egy szerinte gáz dolgot másokkal kalákában szidni. Szerintem sétálj el a helyi piacra és ülj le egy padra a nyanyók közé, hátha szidják veled a kormányt is meg azt is má' megin' drágább lett a krumpli. Ha már itt nem jártál sikerrel :))) ;)

2019. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
En is ezt csinálnám ha éreznék magamban meg erőt egy 2.gyerekhez.:D De nem érzek, így megyek dolgozni. Sajnos egy gyerekkel is nehéz logisztikazni,ha nincs bevetheto nagyszulo betegség idejere.. vagy "mi idonkre" a párommal, így bébiszitter kell, ahhoz meg egy plusz fizu. Szoval megyek dolgozni. De viccből mindig azt mondtam h 4.gyerek lesz, szigoruan 3 evenkent es a legkisebb 8 eves koraig ugyis anyasagin leszek, igy meg lesz oldva 4*3+5 ev az eletembol hogy nem kell munkába menni. :D amugy meg nagy dolog... Ehhez kell egy jo férj is, mert ez az ő döntésük..
2019. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi szeretnénk még egy babát, ebben biztosak vagyunk. Mivel nehezen jöttem bele a babázásba,meg egyéb okok miatt is tudatosan úgy tervezzük a kistesót, hogy ne kelljen visszamennem dolgozni, úgymond egy körben letudjuk a babás időszakot. Akkor én most munkakerülő lusta disznó vagyok? Nem hiszem.
2019. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, neked nem mindegy?

Érdekes, tegnap valaki írt ki egy kérdést a "gyermekmentes övezet" fb oldalon lévő mocskolódásról, azt törölték pecek alatt. De ha kisgyermekes anyukákat kell szidalmazni egy topikban az bezzeg hadd szóljon.

Nektek ennyire nincs életetek, vagy mi?


Van aki kis korkülönbséggel akar gyerekeket. Az értelemszerűen nem akar visszamenni dolgozni, bár hozzáteszem ha megtenné, és 2 hónap múlva terhességet jelentene, meg az lenne a bajotok. Nálatok komolyan nem billeg valami.

2019. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Azt hogy az emberi reprodukció törvényileg ön- és közérdek. :)

Ja meg azt hogy nem robotok vagyunk akiknek csak a munka van, hanem érző emberi lények, családdal, vágyakkal, igaz ez itt Mogyoróországban nem divat szem előtt tartani.

2019. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit. Szíve joga eldönteni, hogy neki mi a jó. Ha élvezi, hogy 6-8-12 évig otthon szétszakad 2-3-4 gyerek mellett, nem vágyik felnőtt társaságra, vagy pusztán ez az életcélja, hadd tegye. Ez olyan dolog, mintha engem megszólnának, mert visszamentem 2 évig dolgozni a masodik előtt. Na és? Senkinek semmi köze ahhoz, ki mennyit, mikor és miert szul.
2019. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!