Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen véleményt az olyan...

Milyen véleményt az olyan családokról ahol 5 vagy ennél több gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Kit érdekel?!?!
2018. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha eltudják tartani, akkor semmi gond velük. Ha nem, akkor még egy is felelőtlenség.
2018. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Felőlem nyugodtan, ha anyagilag belefér nekik.
2018. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi is ilyen család vagyunk, hat gyerekünk van. Úgy gondolom hogy ha valaki el tudja tartani a családját és normálisan tudja nevelni a gyerekeket akkor ezzel nincs semmi baj
2018. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk hatan vannak :). Köszönjük, el tudjuk őket tartani.

Mi a konkrét kérdés?

Hogy rólunk milyen vélemények voltak, Ismeretlenek gyakran megszóltak bennünket, de legalábbis rácsodálkoztak. Az ismerőseink már a 3. gyereknél csodálkoztak, voltak, akiket barátainknak hittünk, de elmaradoztak mellőlünk. Az igazi barátaink meg nem a gyerekek száma alapján fognak bennünket megítélni.

2018. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem pl tetszik ez a dolog. Nagyon kevés ilyen családot ismerek, de szerintem, ha anya és apa bírja fizikailag, szellemileg és persze anyagilag miért is ne?

Gondolom a nagy család az álmuk és tesznek a megvalósításáért.☺

2018. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy ismerős családnak öt gyermeke van.

Szépen élnek, eltartják, nevelik őket, a gyerekek jó testvérek, szóval igazi szép nagy család.

2018. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Magyarorszagon miert erdekel mindenkit a masik elete?

Ha 10 gyereket szul akkor szulje csak ne az en adombol legyen eltartva .

2018. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Néhány furcsálló tekintettől eltekintve nem tapasztaltam semmi különöset, inkább elismeréssel néznek ránk. Érdekes is, amikor mind együtt vagyunk, hiszen a legnagyobb 24, a legkisebb 7 éves.

Egyedül az utolsó hsz. által említett adó miatt kellene néha rosszul éreznünk magunkat. Mert ugyan a férjem és én is dolgozunk, a családi kedvezmény miatt kevesebb rajtunk az adóteher. Ez sokaknak nem tetszik, ahogyan az étkeztetés, tankönyv miatt is fújnak páran, pedig ezek egyre kevéssé csak a nagycsaládosoknak járnak, meg hát ennyi gyereket nem 2 forint normálisan nevelni.

Ez a kedvezmény dolog meg nem is ilyen egyszerū.

Egy gyerekünk már dolgozik, adózik, kettő most megy fõsulira. Onnantól nincs kedvezmény, nincs csp rájuk, marad viszont a rengeteg kiadás. Nem sírunk, mi vállaltuk.

Nem szégyellem magam az állami segítség miatt, visszatesszük mi majd azt a gyerekeink által.

Én csak azokat a nagycsaládosokat nem értem, akik ebbe nem gondolnak bele jó előre.

2018. jún. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Érdekel, bizony, mert az ÉN adómból és pénzemből megy a GYES, GYED, társai, meg minden, míg anyuka 10 évig otthon csücsül "főállású anyaként".
2018. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!