Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a nőkről akik csak azert vállalnak második babát hogy ne kelljen vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 21:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
60%

Figyi, több oka is lehet- egyébként is az ő dolga.

Lehet, hogy egyébként is akart tesót, de akkor már úgy szeretné, hogy közben nem megy vissza dolgozni. A második- vagy ha még egy harmadik körre is otthon marad- szóval az x. gyerek után úgyis vissza kell mennie.


Nekem 3 van- egymás után jöttek, 8évig voltam otthon velük. 31 voltam mikor az első született és 36 a harmadiknál. 3gyereket szerettünk volna- viszont nem akartam 40 évesen szülni- szóval jöttek sorban- mert nem akartam közben visszamenni dolgozni.... pár hónapokra. A harmadik 3éves kora után gyes után mentem vissza, és újra dogozok immár 4. éve teljes állásban.


Most mi a véleményed rólam ezek után??

2019. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!