Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okoz törést az anya, gyerek...

Okoz törést az anya, gyerek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Okoz törést az anya gyerek kapcsolatban ha 19 hónapig napi 17 órában együtt voltak, rossz alvó gyerkőc így együtt is aludtak.Emellett 19 hónapnyi idő alatt kb 7 órát volt másra bízva így azt se szokta meg, hogy néha ,,idegen" is vigyáz rá.

Szóval ha egyik napról a másikra ez teljesen megváltozik és anyuka eltűnik napokra -hetekre ezt hogy viseli egy ilyen idős gyerek?


2019. máj. 9. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem aludtunk együtt és alkalmanként volt mással is a kisfiam, de 1,5 éves volt mikor kórházba kerultem egy jónapot voltam bent. Ezalatt csak keveset találkoztunk. Nagyon nehéz mióta itthon vagyok (egy hete), sokszor érzem, hogy dühös rám. Ha kettesben vagyunk minden rendben, de ha ott van az apukája vagy bárki más nagymama, ketesztszulo akkor engem háttérbe szorít. Nagy munka var meg ránk.
2019. máj. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Majd elmulik

Am.meg 3 eves kor elotti dolgokra nem emlekszunk szerencsere :-D

Gyerekkori amnezia


Komolyan meg tenyleg majd rendezodik nem kell tulaggodni ezt a dolgot. Todom regen ... De ezt felesleges leirni

Manapsag az a divat h burokba neveljuk a gyereket. Feltjuk ovjuk majd fitala felnotkent dobben ra h kvazi semmit nem tud. Szal nevelt talpraesetnek es onnallonak ...

Igen az elszakadas egyutt jar ezzel meg kell tanulni h ha elmesz is visszajosz. Bucsuzz el mond el miert es meddig mesz el. Meg fogja szokni majd

2019. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nagyszülők sem tudnak most segíteni.Meg nagyon anyás, ami nem csoda mivel ugye velem volt az ideje nagy részében.Apuka elaltatni se tudja, mert nem alszik el vele,próbáljuk rendszeresen hátha egyszer csak rájön, hogy épp úgy lehet vele is szunyálni de eddig még nem jártunk sikerrel.Meg valószínűleg fizetett segítség kell(az is új lesz neki), mert párom dolgozik, hetekre nem tud szabadságra ,táppénzre eljönni, mert akkor ki is rúgják.Félek, hogy megsínyli a hirtelen váltást a picurom lelke.
2019. máj. 10. 09:21
 4/5 A kérdező kommentje:

2


Sajnos magamról tudom, hogy 3 évnél korábbról is lehet emlékezni, mert nekem az első emlékem másfél éves koromból van épp, az hogy apu elmegy újra.Ezért is merült fel bennem a kérdés.:/

2019. máj. 10. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Max emlek toredekek lehetnek.
2019. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!