Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » HPV miatt holnap műtenek, mit...

HPV miatt holnap műtenek, mit lehet tudni róla?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem kell félni, ez összesen egy 10 perces beavatkozás és altatnak is. Utána 2 óráig nem szabad felkelni, aztán minden rendben, másnap hazamehetsz. Műtét után lehet erős vérzés, de ez egyénileg változhat, pár nap alatt elmúlik. Műtét után kiméletes életmód pár hétig, emelni ne emlj nehezet, mert akkor nagyon megfájdulhat a hasad. Fel a fejjel és szorítok érted.
2008. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éve volt ilyen műtétem. Engem is altattak és valóban 10-15 perc volt az egész, de engem még aznap este haza is engedtek. Nekem semmi problémám nem volt utána, se fájdalom, se erős vérzés, viszont utána 6 hétig nem lehetett szexelni.
2008. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!