Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tünetekkel jár a...

Milyen tünetekkel jár a gyermekágyi depresszió? Mi a legsúlyosabb tünete?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A legsúlyosabb szerintem, hogy akármennyire szeretted volna a kisbabát, szülés után mégsem örülsz neki.Csak azt érzed, hogy olyan terhet vettél a nyakadba, amit nem kellett volna.Egyébként a szokásos tünetek, levertség, kedvtelenség.

Nekem nem volt, csak joghallgató vagyok és büntetőjogból tanultuk, mert sokan ilyenkor odáig jutnak el, hogy megölik a kisbabájukat:(Régen ez az emberölés privilegizált esete volt,arra hivatkozással, hogy ez egy rendkívüli helyzet de ma már nem az.

Remélem csak érdeklődtél, de én ilyenkor pszichológus felkeresését tanácsolnám annak, aki úgy érzi ebben szenved.

2008. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!