Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek szerint süllyedünk,...

A gyerek szerint süllyedünk, mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja elvittük 30 hónapos gyermekünket cirkuszba.Ott a kivetítőn volt egy barlang ami elsüllyedt a homokba.Akkor szinte rosszul lett a gyerek el is kellett jönnünk.Azóta fel-fel hozza, kérdezi, hogy ugye anya nem süllyedünk.De ma lefektettem aludni, kimentem a szobából majd kiabált, hogy süllyedek, anya segíts, süllyed a szoba ilyenek, kicsit remegett is.Most nem tudom eldönteni, hogy elszundíthatott és rosszat álmodott, vagy lehet valamilyen neurológiai ok?Jövő héten viszem orvoshoz.Köszönöm!
2019. máj. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább feldolgozatlan, meg nem értett, meg nem magyarázott, és magából ki nem beszélt traumáról van szó. Ha orvos kell hozzá, akkor pszichológus.
2019. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem egyszerűbb azt írni, hogy 2,5 éves? Na mindegy. A lényeg, hogyegy ilyen kicsinek még marhára nem való ilyen kivetítős szimulátoros cucc, mert sokkot kapott! Ő még nem tudja kettéválasztani, mi a valóság és mi a képzelet. Elképzelhető, hogy ettől visszatérő rémálmai lesznek. Miért kellett ez? Egy ilyen fejletlen idegrendszerű kisembert elvinni egy ingerbomba környezetbe, ahol halálra rémül, nem igazán volt okos döntés. Ha újra előjön, kérjetek tanácsot pszichológustól.
2019. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves gyereknek szerintem is nagyon korai volt az ilyesmi. Normális helyen 5-6 éves kor alatt be sem engednék, nem véletlenül. Túl kicsi még ahhoz, hogy feldolgozza a látványt.
2019. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkoromban a víztorony mellett laktunk. 3 és 6 éves korom között végig attól rettegtem, hogy ránk dől. Aztán kinőttem.
2019. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2,5 éves vagy 30 hónapos, ne haragudj, de nem ezen kell kattogni.Sajnos nem tudtuk, hogy ilyen kivetitös cirkusz lesz, a plakát meg a hirdetések alapján sok állatnak kellett volna lennie, azért vittük el.Az állatkertet imadja, gondoltuk ez is jó lesz, tetszeni fog neki, mi sem számítottunk ilyen hülyeségre.Beszélni már milliószor beszéltünk vele erről, kiveséztük.
2019. máj. 11. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 gyereket semmilyen cirkuszba nem viszünk ,nem neki való jól meg ilyedt ,nagycsoportosokat szokták cirkuszba vinni mert azok már élvezik és nem félnek.
2019. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!