Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közti vérzés? Volt már valakinek?

Közti vérzés? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Tegnap is és ma is (11. és 12. ciklusnapon) nagyon enyhe vérzésem van. Terhes nem vagyok (épp lehetnék, de a hónap elején, épp mielőtt megjött, teszteltem,és negatív lett). Sose volt még ilyen nálam, ez mitől lehet? Elkezdtem klimaxolni? :( 40N
2019. máj. 15. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma, méhszájseb, méhnyálkahártya gyulladás. Ki tudja nálad melyik.
2019. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Februárban voltam nődokinál, akkor nem láttak semmi ilyesmit... Hormonprobléma épp lehet, a pajzsmirigyem vacakol, de arra meg szedek gyógyszert.
2019. máj. 15. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Februárban? Május közepe van. Azóta kialakulhatott egy gyulladás, egy seb.
2019. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, hát fogalmam sincs, mennyi idő alatt alakul ki...
2019. máj. 15. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalam hormon okozta, bar 31napbol 31et pecseteltem...
2019. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
@5: melyik hormon?
2019. máj. 15. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki ha közti vérzésem van,nem hat rendesen a gyogyszer,olyan mint mikor szüntet tartasz és a szünet miatt jön meg...doki és másik gyogyszer.
2019. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korai klimax, mióma, petefészek ciszta, vagy akár ovulaciós verzés is lehet. Én felkeresnék egy dokit a helyedben.
2019. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!