Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe verzes mehosszehuzodas...

Enyhe verzes mehosszehuzodas vagy orgazmus utan. Volt/van igy masnak is? Nektek mit tanacsolt az orvos?

Figyelt kérdés

A 11. hetben vagyok es kb 3 hete vereztem. Nem volt eros, de megijesztett. Elotte a ferjemmel egyutt voltunk, de amugy is nehez nap volt, nem volt egyertelmu, hogy mi okozta. Volt ultrahang, a baba rendben volt, semmi okat nem latta az orvos a verzenek, ami amugy nagyon hamar elmult.

Azota viszont ismet volt ketszer, pedig sokat pihenek es a szexet, orgazmust kerulom.

Annyit eszrevettem, hogy mindketszer akkor tortent, miutan nagyon kellett pisilnem, de vissza kellett tartanom es ettol huzodott a mehem is, kb mint orgazmuskor. Egy-egy csepp ver volt utana, inkabb csak rozsaszines folyas.

Csak ket het mulva lesz ultrahang, de az orvos szerint, ha nincs gorcs, eros verzes, akkor ne aggodjak, lehet h a mehlepeny van rossz helyen.


En probalok nyugodt maradni es mindent megteszek, de ez mar a 3. babank es eddig ilyen nem tortent.

Ti hallottatok mar ilyenrol, vagy tortent ilyen veletek is?

Mire szamithatok?


2015. nov. 4. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

nekem a 8. héten volt ilyen, önkielégítéstől. Orvoshoz nem mentem vele, de egész a 38. hétig eltiltottam magam a szex minden formájától úgy ráparáztam.

Persze ez nem helyes, ha van rá mód, elmehetsz orvoshoz, valószínűleg fel fogja rá írni amit ilyenkor felírnak progeszteron pótlásra ha jól tudom, vagy egyszerűen mellőzzétek a szexet a terhesség alatt. Nekünk nem lételemünk a szex, így nem esett nehezünkre..de ha nektek az, akkor nem árt megoldást keresni

2015. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jo, hogy neked nem volt belole utana gond, remelem nalam is igy lesz.

Voltam a korhazban, az elso verzesnel volt ultrahang, mar akkor mondtak, hogy lehet megismetlodik. Most nem csinal ezzel a doki semmit, nem veteles, ket het mulva lesz uh.

2015. nov. 4. 13:45
 3/6 A kérdező kommentje:

Neked hol volt a mehlepeny egyebkent?

Koszonom a valaszt!

2015. nov. 4. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 8-9 hetesen 2x 3x, hormon tablettát írt fel rá az orvos, azóta semmi gond nem volt. Mint utólag kiderült a méhlepény "mélyen" tapadt meg, ez okozhatta a nagyon enyhe vérzést....a méhlepény azóta feljebb húzódott, most vagyok 26 hetes.
2015. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok...mélyen tapadt nekem is és feljebb húzódott.
2015. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nagyon remelem hogy nalam is hasonloan alakul, mint nalatok.

Tegnap ismet volt szinte egesz nap, meg mindig nem verzes, csak rozsaszin pecseteles. Nem faj tovabbra sem semmi, allitolag ez jo hir.

Mindenesetre megint megyek dokihoz, hatha latja mar az okot.

2015. nov. 7. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!