Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg, hogy a...

Hogy oldjátok meg, hogy a gyermeketek ne érezze rajtatok, hogy szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretném/ elterveztem, ezért sokat szomorkodom.

Van egy 10 hónapos kislányom, akivel egyszerűen nem tudok ilyenkor mosolygós, énekelős, vidám anyukaként viselkedni. Persze kedves vagyok Hozzá, és nagyon igyekszem nem mutatni a szomorúságom, de nem tudok ilyenkor olyan önfeledt és vidám lenni, mint amilyen szoktam, és ettől Ő sem az. Nem akarom, hogy átragadjon Rá a rossz kedvem.

Ti hogy oldjátok ezt meg?


2019. máj. 15. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mennyire szereted őt és milyen fontos számodra, ő adjon neked vidám perceket. Csak a jelenben élj, amikor vele vagy, felejts minden rosszat. Tudom, nehéz, de kezdd el, és rád fog ragadni a jókedve.
2019. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!