Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyerekvállalás tényleg...

Ha a gyerekvállalás tényleg olyan csuda jó dolog, akkor miért lép le sok férfi, néha nő, ha már megvan a gyerek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy nem azt kapja, amit a habos-babos álmaiban elképzelt, vagy nem is akarta igazán. Nekem pl hiába mondja valaki, milyen jó ejtőernyőzni, a világ semmi pénzéért sem ugranék, de ezt én tudom magamról, mert ismerem magamat annyira.
2019. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Mert nem azt kapják, amit vártak. Vagy megijednek a túlzott felelősségtől. Vagy amit sokszor látok/hallok/olvasok, hogy a férj szerint neki annyi a dolga, hogy munkába járjon, otthon pedig felejtse el mindenki, mert ő pihen. Anyuka pedig vigye a háztartást, főzzön, mosson takarítson, lássa el a gyereket, közben foglalkozzon apukával is, és ne hagyja el magát, mert milyen igénytelen már az... Csak sokan nem gondolnak bele, hogy egy kisbaba soha nem csak az egyik szülő felelőssége, feladata. Ahogy a "megcsinálásához" is ketten kellettek, úgy a felneveléséhez is.
2019. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert a gyermekvállalás tényleg csuda jó dolog. Csak egy olyan kapcsolat ami eleve nem volt felhőtlen csak még nehezebbé válik miután megszületik a gyerek mivel lesz + egy masszív feszültségforrás (ami többnyire nem a maga gyerek hanem az anyagiak, a fáradtság, a kevesebb együtt töltött idő stb).
2019. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem csuda jó dolog olyan értelemben, hogy nem mindig móka és kacagás.

Sok örömöt okoz, de borzasztó nehéz és ezt sokan nem bírják. Sokallják a belefeccölt erőt és energiát és keveslik, amit visszakapnak.

2019. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt férjem azt mondta, hogy nem gondolta volna, hogy ekkora meló és lemondás a gyerek, pedig jobban akarta a fiunkat, mint én. Két éves volt a gyerek, mikor elkoltozott, mert nem csak vele foglalkoztam, zavarta a kicsi. Pár hónappal később osszejott egy ketgyerekes szintén elvalt anyukával...
2019. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megfelelő párválasztás,nem megfelelő időpont,nem megfelelő önismeret.Mindkét fél részéről.

A férjem előző felesége fél éves korában hagyta itt a kisfiút, hogy ő mégse akar anya lenni, ennyi elég volt és amúgy se szereti a férjét,hanem a Jóskapistával akar lenni.Évente 3x eljön elviszi egy órára és ennyi.Semmi igénye nincs rá.

2019. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Sokan nem a gyerektől lépnek le, csak egymástól válnak el. Aki a gyerekétől lép le, az simán egy nyomoronc.
2019. máj. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha az élet olyan csudajó dolog, miért lesznek ögyilkosok annyian? Ha az evés olyan csudajó dolog, miért van annyi evészavaros, diétázó? Ha a párkapcsolat olyan csudajó dolog, miért van annyi szakítás, megcsalás, magányos?


Az élet nem fekete fehér, millió oka lehet, párat leírtak előttem.

2019. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A 2-nél a pont. Nagyon sok apuka nem képes felfogni, hogy a párja is csak egy ember, nem robot, és a nap csak 24 órából áll, amiből legalább hatot jó lenne alvással-pihenéssel tölteni. (Tisztelet a kivételnek.)

Írhatnék erről hosszabban, de nincs kedvem :)

2019. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem való mindenkinek. Van, aki ismeri magát annyira, hogy ezt tudja, és nem vállal, más meg nem ismeri magát, bevállalja, aztán pofáraesik, mert mégse olyan, mint gondolta.
2019. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!