Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüveg melegítő kell nem kell?

Cumisüveg melegítő kell nem kell?

Figyelt kérdés
Ki hogy gondolja? Sok helyen azt látom, hogy megveszik aztán használatlanul vagy alig használtan adják el. Pedig én azt gondoltam hasznos lehet.
2019. máj. 19. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell



Ha mégis, akkor akkor érdemes megvenni.


A lányom soha nem ivott/ evett cumisüvegből..

2019. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ui.:

Jah és van melegítőm is.

És 6 cumisüvegem van.

2019. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre felesleges az üveg is, nem hogy a melegítő. Nekem a nagylány sosem evett üvegből, szépen szopizott, hozzátápikor pedig egyből pohárból itattam. A kicsi hetekig intenzíven volt, emiatt nem szoptathattam, ő tápszeres lett sajnos. Nála sem használunk melegítőt.
2019. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondoltam, hogy ha lesz tejem, akkor max ha több időre másra hagyom, vagy hosszabb útra megyünk akkor kapna cumisüveget. Ez sztem nem jelent olyan sok alkalmat. Akkor ne vegyek?
2019. máj. 19. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tápszeresnek se. Elsőnél megvettük, rájöttünk milyen lassú (mikróban ellenben 10 mp kell a víznek), visszavittük.
2019. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem nem kell. Nekem most az ikrek közül, az egyiket szoptatom, a másik lefejt tejet kap. Kislabosba kevés víz, abba állítom az üveget és úgy mekegitem, nagyon hamar meleg lesz a tej.
2019. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Még ha tápszeres is lesz, a mikró gyorsabb.
2019. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2019. máj. 19. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi vettünk és sokat használtuk, de főleg a bébiételhez, van egy kis tálka hozzá. Amúgy csak annyit csinál, hogy melegen tartja a vizet, egy edénybe te is tudsz meleg vizet rakni, de cserélgetni kell. Nem nélkülözhetetlen darab. Ha nem akarsz mikrót használni, akkor fontosabb.
2019. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk is van. Szintén intenzíves életkezdés miatt, hamar elapadt a tejem, hiába fejtem. Nekem jól jött, de szerintem sem nélkülözhetetlen. Igazából az elején volt hasznos, amíg kisebb mennyiségeket evett azt jól és gyorsan felmelegítette.
2019. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!