Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek van bármilyen...

Anyukák, nektek van bármilyen egészségügyi problémátok? Gyerek mellett hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt magasvérnyomás, szívbetegség, epilepszia, veleszületett problémák stb.

Befolyásolja e a gyereknevelést, a gyerekkel töltött időt?

Kort is írjatok légyszives.


2019. máj. 23. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Izületi kopás...

Hát


Időnként sántikálok...



24 éves korom óta vannak fájdalmaim, műtve is volt

a térdem


Egyelőre nem befolyásolja


De esős napok előtt focizni tuti nem fogok..


11 hós a lányom

2019. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A vérnyomásom durván alacsony, szóval ha sírnak is a gyerekek, kávé nélkül nem tudom őket kivenni az ágyból, mert elájulok. Nem egyszerű, de ha odafigyelek, akkor nincs baj.
2019. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Időnként brutális napallergia. Olyankor kimenni sem tudok a hazból mert az arcomat és nyakamat is elöntik a foltok. Tavaly itthon nyomtam vegig 2 gyerekkel a fél nyarat miatta.
2019. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Pajzsmirigy problémák, elhízás (10 éve és nem tudok megszabadulni tőle nagyon sok módszert kipróbáltam orvosok által).

Nagyon nehéz, amennyit csak tudok mozgok a kislányommal de hamar elfáradok. De szerintem a lelki része a legrosszabb. Látni hogy a legtöbb anyuka szépen öltözve, sminkben, esetleg magassarkúban tolja a babáját. Belegondolni, hogy ha elindul oviba, iskolába esélyes hogy majd kinevetik az anyja miatt. Legfőképp ezek miatt szeretnék változtatni, de sajnos nem igazán megy még mindig ☹️

2019. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Krónikus, nagyon fájdalmas betegség , amit évente-, két évente műteni kell , egyedül nevelem mellette a fiam, napi átlag két levél vényköteles fájdalomcsillapító az adagom.
2019. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a vérnyomásom nagyon alacsony, így könnyen megszédülök, elfáradok. Picit oda kell figyelnem, hogy úgy osszam be a dolgokat, hogy mire tudom, hogy kel a gyerek vagy megyek érte oviba (nekem ez is megeröltetö, hogy elbiciklizem érte, beemelem az ülésbe a kis 15 kilós fenekét, majd feltekerek vele egy emelkedön) addigra rápihenjek egy kicsit, hogy aktív tudjak lenni utána pár órára. Szóval jól kell idözítenem a kávézást meg 1-1 fél órás pihit és akkor többnyire minden rendben.
2019. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vashiányos vérszegény vagyok, nagyon alacsony vérnyomással keringési problémák is vannak ez miatt. Vannak napok, amikor alig bírom felvenni gyenge vagyok tőle olyankor nagy dózisban megy a vaspótlás sok folyadékkal és kell egy kis mozgás, hogy beinduljon a keringésem. Az éjjeli kelések na az néha nehezített tényező, szédülök zsibbad a testem és félek nehogy rosszul fogjam meg a fiam. Ezzel együtt lehet élni nem olyan durva, de mégis jobb lenne, ha minden oké lenne. Sokszor fáj a fejem, gyenge vagyok és indokolatlanul ideges, na akkor ezt mind leplezi és felhőtlenül játszani órákig sétálgatni a gyerekkel. Na ez a nehezebb része.
2019. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötös, lehet tudni a betegséged nevét?
2019. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!