Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sterilizálás? Ki hol intézte?

Sterilizálás? Ki hol intézte?

Figyelt kérdés

Aki már megcsináltatta, hol sikerült elintézni? Nekem Szlovákia lenne a legközelebb, de nem tudom, mennyire megbízhatók. Ajánlották még Ausztriát is, ott viszont túl drága.

(30N)


2019. máj. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekmentes övezeten van egy cikk,ott Szlovákiaban csináltatták.
2019. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rákeresek, köszönöm.
2019. máj. 24. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A gyerekvállalás topikban szerintem senki sehogy. De az említett csoportban biztos vannak tuti tippek is a sok ostoba gyerekes baromságon kívül.
2019. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn megyek pont műtétre, bár én itthon mert megfelelek az itteni jogszabályoknak, de sokat olvasgattam és az ár és közelség miatt inkább Szlovákiát ajánlják. Azt olvastam ott több kórházban beszélnek magyarul is, az is könnyebbség annak aki nem beszél mondjuk németül.
2019. máj. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanéztem. Sajnos elég nagy sebbel jár, és emelni sem szabad hosszú ideig, ami pedig a munkámmal jár. Elég csalódott vagyok. :(
2019. máj. 29. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a tappenz.Elkötést laparoszkopiával is csinálnak,ez 3 pöttyöt jelent a hasadon.
2019. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. annyi ideig nem tudok táppénzen lenni.

Laparoszkópiás eljárásról hol tudsz? Az említett szlovák klinikán nem így csinálják. A másik szóba jöhető hely Ausztria, de az meg túl drága nekem.

2019. jún. 1. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
De, úgy csinálják.
2023. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!