Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel terelhetném még el a...

Mivel terelhetném még el a figyelmemet az újabb sikertelen hónapról?

Figyelt kérdés

17. sikertelen hónap a mostani. Volt egy 3-4 hónapos időszakom, amikor teljesen elengedtem a tèmát, de most megint kikészít. Az 5.hónaptól kezdve jártam dokihoz. 3 különbözőnél (2 tb-s, 1 magán) voltam, Clostilbegyttel tömött az egyik, még ultrahangos követést sem csinált,csak két alkalommal tudott fogadni emiatt. Vérvételes eredményeim nem a legjobbak, de egyik sem csinált /javasolt semmit..

Jövőhéten megyek egy újabb dokihoz... Talán ő majd segít, és nem futószalagon foglalkozik velem.

Ma egy újabb barátnőm küldte az örömhírt, hogy 12 hetes terhes. Ő már a sokadik az elmúlt másfèl èvben, és szégyellem magam miatt, de már elsírtam magam, pedig tènyleg örülök neki.

Dolgozok, mellette tanulok, párommal sok helyre járunk el, próbálok nem rágörcsölni mindig, de már nem megy. :-(

27N


2019. máj. 24. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj, lett pár furcsa mondat benne, bocsánat értük!
2019. máj. 24. 20:52
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Lombikon vagy orokbefogadason nem gondolkodtatok?
2019. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Párodat vizsgálták már?
2019. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, bármilyen nehéz is (tudom milyen), a legjobb, ha találsz egy jó orvost, aki tényleg alaposan kivizsgál. Amúgy a párodat is érdemes lenne, mint ahogy előttem is javasolták. Az jó, ha sok helyre jártok, kösd le magad, ahogy tudod, találj vmi más életcélt (is). Nekem a sport segített sokat. Volt egy kis súlyfeleslegem és az volt a célom, hogy leadjam, sőt, izmosodni is akartam. De nem csak abban segített, hogy egy cél lebegett a szemem előtt és ez volt a legfontosabb számomra akkor. Igen, a gyerekvállalásról "lemondtam", mert sok sikertelen próbálkozás és orvostól orvosig járás után úgy gondoltam, talán nem is lehet gyerekem. Kezdtem beletörődni és így jutottam el a sportig, hogy inkább vmi másra összpontosítok. És egészségesebben is kezdtem el élni nem csak a mozgás terén, hanem étkezésben is. És szerintem nekem ez is rengeteget segített, hogy összejöjjön a baba. Nem azt mondom, hogy kezdj el te is sportolni intenzíven (de ha kedvet kapsz hozzá sem akarlak lebeszélni), csak hogy próbálj meg vmi olyan hobbit űzni, ami teljesen kikapcsol és jól érzed magad benne. Lehet, hogy azt gondolod, hogy "könnyen beszélek", de nekem is több, mint egy év próbálkozás után sikerült teherbe esnem. Közben meg egy csomó ismerősöm, kolléganőm jelentette be, hogy babát vár, tudom milyen fájdalmas érzés.
2019. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örökbefogadáson egyelőre nem gondolkodtunk, lombikhoz meg kellene egy normális orvos, aki előtte rendbeteszi az értékeimet.

Párom spermaképe teljesen jó lett, szerencsére nàla nem

mutatott problémàt a vizsgálat.

Próbálom magam lekötni mindenfélével, ritkán van unatkozós percem. Itthon szoktam nèha tornázgatni is, ha épp olyan a hangulatom. :-)

Nem adom fel, hogy anya legyek, csak nehéz minden hónapban szembenéznem azzal, hogy még arra is képtelen vagyok, hogy teherbe essek. :-(

2019. máj. 25. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhes vitamin szedtek? Nekünk igaz már van egy de a második még nekünk se jön valamiért igaz még csak 3 hónapja nem jön első hamar jött.
2019. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én folsavat és E-vitamint szedek. Eleinte szedtem rendes vitaminkészítményeket, de rájöttem, hogy pénzkidobás, amíg rosszak az eredményeim.
2019. máj. 26. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg akkor irj ki kerdest szerintem, hogy kinek melyik orvos tette rendbe az ertekeit, hatha ajanlanak egy jot.

Az a baj, ha valamire ra vagy kattanva, azt nem nagyon tudod kiverni a fejedbol. Foleg ha szaparodassal kapcsolatos, mert az a masodik legerosebb osztonunk ☹️

2019. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!