Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan terelhetném el a...

Hogyan terelhetném el a figyelmemet a beképzelt betegségemről? Lécci csak normális válaszokat.

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ebben nekem is kéne segítség. :/

Te mit képzelsz be?

Én szinte másra sem tudok gondolni, csak h csontrákom van. Vérvételre nem merek menni. Csak parázok egyfolytában. :S

2014. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én a szívbetegséget és nagyon rossz :(
2014. dec. 30. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ja. :/

És azt olvastam, h így be lehet vonzani a bajt. :S

2014. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen erről én is hallottam. Kezelteted magad valahogyan?
2014. dec. 30. 12:53
 5/12 Icsiro ***** válasza:
A legjobb megoldás, ha szembenézel a bajjal. Ha vannak panaszait, - bár akkor is ha nincsenek - orvoshoz kell menni. Az, hogy valódi-e, vagy beképzelt betegség, csak orvosi vizsgálat dönti el!!!! Egyébként is tanácsos évenként egy általános szűrővizsgálaton átesni. Ezt a körzeti (házi) orvos is megérti, illetve tanácsolja!!
2014. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, tudom... :/

Augusztusban voltam vérvételen. Remélem 3 hónap alatt (azóta van parám) nem alakult ki semmi. :S

Nem kezeltetem magam.

2014. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled hogy beképzelt a betegséged. Pedig nem "csak beképzelt". A gondolataid és az érzéseid is ugyanúgy kémia mint minden más az élővilágban.
2014. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2014. dec. 31. 15:13
 9/12 susukoma válasza:
Egy jó dugás, egy korsó sör, egy szál cigi... és minden gond elfeledve. Nálam ez mindig beválik ;)
2015. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 glaslo1 ***** válasza:

Nem akarok "vészmadár lenni, de ismerem milyen a Pánik syndroma!--Egy gyakrabban fellépő heves szívdobogással járó tüneteim voltak, orvosok szerint évekig "NEUROGÉN EREDETŰ"diagnózissal totál kivizsgáláskor is lezárták a "nyomoromat"-enyhe sedálást jav.--Orvos barátom kérésére "akkor gyere ha kotor a motor". megtettem 3-4 év után és extra systolia roham volt minden esetben, mint az kiderült!

Beta receptor blokkolókat szedek azóta is, de utóbb terheléses EKG,+Izotópos vizsgálat,és kiderült Pitvar fibrilláció még elkísér életem végéig!--Tehát fokozott életveszélynek vagyok kitéve!--MELYET A K.K-BAN (HONVÉD).MIND SZIMULÁNS TÁPPÉNZCSALÓNAK MINŐSÍTETTEK!-NEM VÍGASZTALT A TÉNY HOGY PERNYERTES LETTEM AZ ÍTÉLŐTÁBLA 5 MILLIÓ KÁRTÉRÍTÉST ÉS 200-EZE/HÓ ÉLETJÁRADÉKOT HATÁROZOTT MEG AZ ÉRINTETTEK TERHÉRE!--EZZEL NEM SEGÍTETTEK MERT NEM ÉLTEM SZARUL SOHA!--TANULSÁG:AMI NEUROGÉN EREDETTEL KEZDŐDIK AZ EGY IDŐ UTÁN KOMOLY SZERVI ELVÁLTOZÁSHOZ VEZETHET!-ÉN TUDOM ÉS NÉZESD MEG MAGAD "TETŐTŐL TALPIG MINDENRE!-(A NYUGTATÓK NEM OLDANAK MEG SEMMIT CSUPÁN A PSZICHÉDET SEDÁLJÁK!-(ESETTANULMÁNYNAK TEKINTENDŐ EZ AZ ENYÉM)...JOBBULÁST!

2015. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!