Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen találok "emberi...

Nagyon nehezen találok "emberileg megfelelő" nőgyógyászt. Tényleg én vagyok az aki nem jó?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Ja igen. Államira gondoltam, aki nem vár és nem is fogadna el hálapénzt.


Esélytelen. Én TB alapon bejártam vagy 10-15 nőgyógyászt volt akitől sírva jöttem ki. Én azt mondom a minőségért sajnos fizetni kell, a rendes orvosok nem igazán dolgoznak sztk-ban, mert megtehetik a magánrendelő fenntartását annyian járnak hozzájuk. Az 1-2 normális államiban dolgozó orvoshoz meg lehetetlenség bejutni.

2019. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nőgyógyász, fogorvos csak magán. Sajnos ez van ma Magyarországon.
2019. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nemcsak a pénzről van szó (bár tény, hogy bazi drága a magán)... de én nem tudok megbízni olyanban, aki kizárólag jól megfizetve tud csak emberszámba venni.

Mindig direkt úgy megyek csak orvoshoz, hogy előtte mindenképp tudjak fürödni, tisztálkodni. Részemről ezzel mutatom a tiszteletet, meg hogy én is kedves, készséges, tisztelettudó vagyok.

És igen, én is sírva jöttem el legutóbb, úgy éreztem, hogy megaláztak.

2019. máj. 26. 17:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki a magánrendelésén alkalmanként 10e Ft-ért kedvesen szól a nőkhöz (és velük ugyanilyen a kórházban is), nagyon másként a napközben, főállásában megismert pácienseivel sem beszélhet.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire át tudná magát valaki állítani, hogy egyszer állami alapon jött pácienssel foglalkozik, utána meg az következik, akit magánrendelésén ismert meg, ő meg vicsorgóból vigyorgóba vált át. :-)


És fordítva: aki bunkó az állami rendelésén, nem hinném, hogy a pénz elrakása után különösebben kedves lenne a fizetős betegéhez. Legföljebb addig türtőzteti magát, amíg várja a pénzt.

2019. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!